7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Najib Rekik

Årsinkomst: Kolla Najibs lön anonymt

Personnummer: 19530514- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 73 år

Födelsedag: 14 maj 1953

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Najib Rekik

Förnamn: Najib

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Rekik

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-04-01

Gatuadress: Lunnarevägen 21 B bv

Postnummer: 142 51

Postort: Skogås

Distrikt: Trångsund

Församling: Trångsund-Skogås församling (012602)

Kommun: Huddinge (0126)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Najib Rekik är en 73 årig man och bosatt på Lunnarevägen 21 B bv i Skogås. Hans bostad är en lägenhet på 135 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 105 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Najib Rekik?

Vad tjänar Najib?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Najibs
Kreditstatus?

Nyfiken på Najibs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lunnarevägen 21 B bv

Latitud: 59.208921   |   Longitud: 18.138352

Registrerat på adressen


Lunnarevägen 21 B bv
142 51 Skogås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Najib kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Najib hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Najibs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 135 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Najib har inga bolagsengagemang


Mer om Najib


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

73 år (och 62 dagar)

Födelsedag

14 maj (en fredag om 303 dagar)

Födelsedatum

1953-05-14 (en torsdag för 26 725 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 6 år och 303 dagar (en lördag)

Najib Rekik är en 73 årig man och bosatt på Lunnarevägen 21 B bv i Skogås. Hans bostad är en lägenhet på 135 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 105 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Najibs bostadsområde, på postnummer 142 51, är 451 398 kr per år och 6,12 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Huddinge där Najibs ingår. Najibs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 201.

Förutom Najib bor också Sami Rekik på adressen. Där har han bott i 4 år och 105 dagar sedan han först registrerades där den 1 april 2022. Najib är inte gift.

Najibs nästa födelsedag är om 303 dagar då han fyller 74 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 170 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 6 år och 303 dagar (en lördag).

Najib har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Najib i Sverige Najib Najib i Malmö, Najib Al-Moayed i Löddeköpinge och Najib Abdulahi i Spånga.

Informationen om Najib kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Najib Rekik