7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Dick Ove Lennart Gustafsson

Årsinkomst: Kolla Dicks lön anonymt

Personnummer: 19530520- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 73 år

Födelsedag: 20 maj 1953

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 7 februari

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Dick Ove Lennart Gustafsson

Förnamn: Dick Ove Lennart

Tilltalsnamn: Dick

Efternamn: Gustafsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-10-15

Gatuadress: Radhusgatan 19 B

Postnummer: 515 61

Postort: Svaneholm

Distrikt: Seglora

Församling: Seglora församling (149019)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Dick

Dick Gustafsson är en man på 73 år som bor på Radhusgatan 19 B i Svaneholm. Dicks bostad är en lägenhet med 3 rum på 63 kvm . Där har han bott i 7 år och 266 dagar sedan han flyttade in den 15 oktober 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Dick

Informationen om Dick kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Dick Gustafsson?

Vad tjänar Dick?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Dicks
Kreditstatus?

Nyfiken på Dicks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Radhusgatan 19 B

Latitud: 57.617895   |   Longitud: 12.820574

Registrerat på adressen


Radhusgatan 19 B
515 61 Svaneholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Dick kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Dick hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Dicks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 63 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1951

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Dick har inga bolagsengagemang


Mer om Dick


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

73 år (och 49 dagar)

Födelsedag

20 maj (en torsdag om 316 dagar)

Födelsedatum

1953-05-20 (en onsdag för 26 712 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 6 år och 316 dagar (en fredag)

Dick Gustafsson är en man på 73 år som bor på Radhusgatan 19 B i Svaneholm. Dicks bostad är en lägenhet med 3 rum på 63 kvm . Där har han bott i 7 år och 266 dagar sedan han flyttade in den 15 oktober 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Dicks postnummer, 515 61, är medelinkomsten 291 648 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,74 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Dick och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Dick ingår. Dicks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 214.

Dick bor tillsammans med Eva Trennemo. Hon är en 69 årig kvinna som flyttade in den 15 oktober 2018 och har bott där totalt 7 år och 266 dagar. Han är inte gift.

På Dicks nästa födelsedag fyller han 74 år. Den inträffar om 316 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 6 år och 316 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 214 dagar.

Namnet Dick är 'Engelsk smekform av Rikard'.

Dick har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dick i Sverige Dick Axelsson i Saltsjö-Boo, Dick Harrison i Åkarp och Dick Bewarp i Stugun.

Informationen om Dick kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Dick Gustafsson