7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-28
Paula Rosa Birgitta Albrektsson
Årsinkomst: Kolla Paula Rosa Birgittas lön anonymt
Personnummer: 19530608-
Ålder: 73 år
Födelsedag: 8 juni 1953
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 22 juni
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Paula Rosa Birgitta Albrektsson
Förnamn: Paula Rosa Birgitta
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Albrektsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-04-01
Gatuadress: Sörgårdsvägen 15 F
Postnummer: 457 32
Postort: Tanumshede
Distrikt: Tanum
Församling: Tanums församling (143502)
Kommun: Tanum (1435)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Paula Rosa Birgitta Albrektsson är 73 år gammal och bor på Sörgårdsvägen 15 F i Tanumshede. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 56 kvm . Där har hon bott i 2 år och 118 dagar sedan hon flyttade in den 1 april 2024. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sörgårdsvägen 15 F
Registrerat på adressen
457 32 Tanumshede
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Paula Rosa Birgitta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Paula Rosa Birgitta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Paula Rosa Birgittas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 56 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1984
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 3,2 Vinst (MSEK) −0 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2025 | 3,2 | −0 |
Mer om Paula Rosa Birgitta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
73 år (och 50 dagar)
Födelsedag
08 juni (en tisdag om 315 dagar)
Födelsedatum
1953-06-08 (en måndag för 26 713 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 6 år och 315 dagar (en onsdag)
Paula Rosa Birgitta Albrektsson är 73 år gammal och bor på Sörgårdsvägen 15 F i Tanumshede. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 56 kvm . Där har hon bott i 2 år och 118 dagar sedan hon flyttade in den 1 april 2024. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 457 32, som är Paula Rosa Birgittas bostadsområde, är medelinkomsten 351 720 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,13 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Tanum där Paula Rosa Birgittas ingår. Paula Rosa Birgittas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.
Paula Rosa Birgitta bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Paula Rosa Birgitta är inte gift.
Paula Rosa Birgitta har namnsdag om 329 dagar och nästa födelsedag inträffar om 315 dagar då hon fyller 74 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 6 år och 315 dagar (en onsdag).
Namnet Paula är 'Latinskt namn, femininform av Paulus (se Paul)'.
Paula Rosa Birgitta har 1 bolagsengagemang (
Mikael Albrektsson Aktiebolag
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Paula Rosa Birgitta i Sverige Birgitta Selstig Nilsson i Oxelösund, Paula Ciavarella i Stockholm och Rosa Hyltén i Gnosjö.
Informationen om Paula Rosa Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Paula Rosa Birgitta Albrektsson
Var bor Paula Rosa Birgitta?
Hur gammal är Paula Rosa Birgitta?
Paula Rosa Birgitta Albrektsson är 73 år gammal och föddes den 8 juni 1953. Hon fyller 74 år den 8 juni.
Har Paula Rosa Birgitta några bolagsengagemang?
Paula Rosa Birgitta har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Mikael Albrektsson Aktiebolag . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Paula Rosa Birgitta några fordon?
Är Paula Rosa Birgitta gift?
Paula Rosa Birgitta är inte gift.
Vilket telefonnummer har Paula Rosa Birgitta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Paula Rosa Birgitta.
Vilket stjärntecken har Paula Rosa Birgitta?
Paula Rosa Birgitta har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Paula Rosa Birgitta folkbokförd?
Paula Rosa Birgitta Albrektsson är folkbokförd i Tanum kommun.
Vilket län tillhör Paula Rosa Birgitta?
Paula Rosa Birgitta Albrektsson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Paula Rosa Birgitta?
Paula Rosa Birgitta Albrektsson tillhör Tanums församling.