7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Elisabeth Janslätt

Årsinkomst: Kolla Elisabeths lön anonymt

Personnummer: 19530618- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 73 år

Födelsedag: 18 juni 1953

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Elisabeth Janslätt

Förnamn: Elisabeth

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Janslätt

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-10-22

Gatuadress: Mona-Lisa Englunds väg 8

Postnummer: 415 33

Postort: Göteborg

Distrikt: Nylöse

Församling: Nylöse församling (148004)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Elisabeth Janslätt är 73 år gammal och bor på Mona-Lisa Englunds väg 8 i Göteborg. Hennes bostad är en villa på 100 kvm . Där har hon bott i 20 år och 267 dagar sedan hon flyttade in den 22 oktober 2005. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Elisabeth Janslätt?

Vad tjänar Elisabeth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Elisabeths
Kreditstatus?

Nyfiken på Elisabeths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Mona-Lisa Englunds väg 8

Latitud: 57.746487   |   Longitud: 12.038658

Registrerat på adressen


Mona-Lisa Englunds väg 8
415 33 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Elisabeth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Elisabeth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Elisabeths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 100 kvm

Byggår: 2005

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Elisabeth har inga bolagsengagemang


Mer om Elisabeth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

73 år (och 28 dagar)

Födelsedag

18 juni (en fredag om 337 dagar)

Födelsedatum

1953-06-18 (en torsdag för 26 691 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 6 år och 337 dagar (en lördag)

Elisabeth Janslätt är 73 år gammal och bor på Mona-Lisa Englunds väg 8 i Göteborg. Hennes bostad är en villa på 100 kvm . Där har hon bott i 20 år och 267 dagar sedan hon flyttade in den 22 oktober 2005. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 415 33, som är Elisabeths bostadsområde, är medelinkomsten 345 753 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,94 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Elisabeths ingår. Elisabeths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 45.

Elisabeth delar bostaden med Nils Inge Stefan Janslätt, en 72 årig man. Han flyttade in den 22 oktober 2005 och har bott där totalt 20 år och 267 dagar. Elisabeth är gift med Nils Inge Stefan Janslätt .

Elisabeth har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 169 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 337 dagar då hon fyller 74 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 6 år och 337 dagar (en lördag).

Elisabeth har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elisabeth i Sverige Elisabeth Rantaeskola Berg i Bromma, Elisabeth Vansvik i Jonsered och Elisabeth Tarras-Wahlberg i Lidingö.

Informationen om Elisabeth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Elisabeth Janslätt