7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-27

Gustav Roger Fredriksson

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19530629- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 73 år

Födelsedag: 29 juni 1953

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Gustav Roger Fredriksson

Förnamn: Gustav Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Fredriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1994-10-21

Gatuadress: Backatorpsvägen 12

Postnummer: 438 36

Postort: Landvetter

Distrikt: Landvetter

Församling: Landvetters församling (140102)

Kommun: Härryda (1401)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Fredriksson är en man på 73 år som bor på Backatorpsvägen 12 i Landvetter. Rogers bostad är en villa på 62 kvm . Där har han bott i 31 år och 279 dagar sedan han flyttade in den 21 oktober 1994. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Fredriksson?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Backatorpsvägen 12

Latitud: 57.681600   |   Longitud: 12.236501

Registrerat på adressen


Backatorpsvägen 12
438 36 Landvetter

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 62 kvm

Byggår: 1963

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

73 år (och 28 dagar)

Födelsedag

29 juni (en tisdag om 337 dagar)

Födelsedatum

1953-06-29 (en måndag för 26 691 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 6 år och 337 dagar (en onsdag)

Roger Fredriksson är en man på 73 år som bor på Backatorpsvägen 12 i Landvetter. Rogers bostad är en villa på 62 kvm . Där har han bott i 31 år och 279 dagar sedan han flyttade in den 21 oktober 1994. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Rogers postnummer, 438 36, är medelinkomsten 453 889 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,15 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Roger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Härryda där Roger ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 64.

Roger bor tillsammans med Christina Lindberg. Hon är en 76 årig kvinna som flyttade in den 1 september 2014 och har bott där totalt 11 år och 329 dagar. Han är inte gift.

På Rogers nästa födelsedag fyller han 74 år. Den inträffar om 337 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 6 år och 337 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 310 dagar.

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Fredriksson