7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Britt-Marie Lindström
Årsinkomst: Kolla Britt-Maries lön anonymt
Personnummer: 19530805-
Ålder: 72 år
Födelsedag: 5 augusti 1953
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Lejonet
Telefon: 070-3096127
Namnregistrering
Personnamn: Britt-Marie Lindström
Förnamn: Britt-Marie
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Lindström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1953-08-05
Gatuadress: Gånsvik 202
Postnummer: 871 66
Postort: Härnösand
Församling: Härnösands domkyrkoförsamling (228001)
Kommun: Härnösand (2280)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Britt-Marie Lindström är en 72 årig kvinna bosatt i Härnösand kommun. Hon bor i en villa på 328 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 72 år och 333 dagar sedan 5 augusti 1953. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gånsvik 202
Registrerat på adressen
871 66 Härnösand
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Per Magnus Simonsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Per Magnus Simonsson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Britt-Marie kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Britt-Marie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Britt-Maries bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 328 kvm
Byggår: 1935
Bolagsengagemang | 0 st
Britt-Marie har inga bolagsengagemang
Mer om Britt-Marie
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
72 år (och 333 dagar)
Födelsedag
05 augusti (en onsdag om 32 dagar)
Födelsedatum
1953-08-05 (en onsdag för 26 631 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 7 år och 32 dagar (en fredag)
Britt-Marie Lindström är en 72 årig kvinna bosatt i Härnösand kommun. Hon bor i en villa på 328 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 72 år och 333 dagar sedan 5 augusti 1953. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Britt-Maries bostadsområde, på postnummer 871 66, har 1,45 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 491 013 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Härnösand där Britt-Maries ingår. Britt-Maries lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 50.
Britt-Marie bor tillsammans med en 72 årig man vid namn Per Simonsson. Han registrerades på adressen den 14 juli 1976, och har bott där totalt 49 år och 355 dagar. Hon är gift med Per Simonsson .
Vill du fira Britt-Maries födelsedag ska du gratulera henne om 32 dagar då hon fyller 73 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 7 år och 32 dagar (en fredag).
Britt-Marie har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Britt-Marie i Sverige det senaste kvartalet är Britt-Marie Nilsson i Hörby, Britt-Marie Åberg i Karlskrona och Britt-Marie Malmgren i Billinge.
Informationen om Britt-Marie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-3096127 070-3042292
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046703096127 +46703096127 +4670-3096127 +4670-309 61 27 0703096127 070-3096127 070-309 61 27 070 309 61 27 070 3096127 0046703042292 +46703042292 +4670-3042292 +4670-304 22 92 0703042292 070-3042292 070-304 22 92 070 304 22 92 070 3042292
Vanliga frågor om Britt-Marie Lindström
Var bor Britt-Marie?
Hur gammal är Britt-Marie?
Britt-Marie Lindström är 72 år gammal och föddes den 5 augusti 1953. Hon fyller 73 år den 5 augusti.
Har Britt-Marie några bolagsengagemang?
Britt-Marie har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Britt-Marie några fordon?
Är Britt-Marie gift?
Britt-Marie är gift med Per Simonsson.
Vilket telefonnummer har Britt-Marie?
Det telefonnummer som finns registrerat för Britt-Marie är 070-3096127. Hon har även fler nummer registrerade.
Vilket stjärntecken har Britt-Marie?
Britt-Marie har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Britt-Marie folkbokförd?
Britt-Marie Lindström är folkbokförd i Härnösand kommun.
Vilket län tillhör Britt-Marie?
Britt-Marie Lindström tillhör Västernorrland.
Vilken församling tillhör Britt-Marie?
Britt-Marie Lindström tillhör Härnösands domkyrkoförsamling.