7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-18

Rolf Kenneth Andersson

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19530809- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 72 år

Födelsedag: 9 augusti 1953

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 27 augusti

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Rolf Kenneth Andersson

Förnamn: Rolf Kenneth

Tilltalsnamn: Kenneth

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1996-04-26

Gatuadress: Astrakangatan 16

Postnummer: 235 38

Postort: Vellinge

Distrikt: Eskilstorp

Församling: Vellinge-Månstorps församling (123304)

Kommun: Vellinge (1233)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kenneth

Kenneth Andersson är en man på 72 år som bor på Astrakangatan 16 i Vellinge. Kenneths bostad är en villa på 170 kvm . Där har han bott i 30 år och 53 dagar sedan han flyttade in den 26 april 1996. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Andersson?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Astrakangatan 16

Latitud: 55.474561   |   Longitud: 13.039511

Registrerat på adressen


Astrakangatan 16
235 38 Vellinge

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2006-10-06 (19 år) Ägare Margareta Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2006-10-06 (19 år) Margareta Andersson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 170 kvm

Byggår: 1996

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenneth har inga bolagsengagemang


Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

72 år (och 313 dagar)

Födelsedag

09 augusti (en söndag om 52 dagar)

Födelsedatum

1953-08-09 (en söndag för 26 611 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 7 år och 52 dagar (en tisdag)

Kenneth Andersson är en man på 72 år som bor på Astrakangatan 16 i Vellinge. Kenneths bostad är en villa på 170 kvm . Där har han bott i 30 år och 53 dagar sedan han flyttade in den 26 april 1996. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Kenneths postnummer, 235 38, är medelinkomsten 525 141 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,83 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kenneth och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Vellinge där Kenneth ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.

Kenneth bor tillsammans med Margareta Andersson. Hon är en 68 årig kvinna som flyttade in den 26 april 1996 och har bott där totalt 30 år och 53 dagar. På adressen finns en hund (som Kenneth inte är ägare till). Han är gift med Margareta Andersson .

På Kenneths nästa födelsedag fyller han 73 år. Den inträffar om 52 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 7 år och 52 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 70 dagar.

Namnet Rolf är 'Nordiskt namn, sammandragning av Rodhulf (delvis besläktat med Rudolf)'.

Kenneth har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Andersson