7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-21
Lars-Erik Björnberg
Årsinkomst: Kolla Lars-Eriks lön anonymt
Personnummer: 19530914-
Ålder: 72 år
Födelsedag: 14 september 1953
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Lars-Erik Björnberg
Förnamn: Lars-Erik
Tilltalsnamn: Lars-Erik
Efternamn: Björnberg
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-04-01
Gatuadress: Vattentornet 3 E lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 663 31
Postort: Skoghall
Församling: Hammarö församling (176101)
Kommun: Hammarö (1761)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars-Erik
Lars-Erik Björnberg är en 72 årig man och bosatt på Vattentornet 3 E lgh 1101 i Skoghall. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 66 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2006 och har sammanlagt bott där i 20 år och 111 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Erik
Informationen om Lars-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Vattentornet 3 E lgh 1101
Registrerat på adressen
663 31 Skoghall
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars-Erik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars-Eriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 66 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1966
Bolagsengagemang | 0 st
Lars-Erik har inga bolagsengagemang
Mer om Lars-Erik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
72 år (och 310 dagar)
Födelsedag
14 september (en måndag om 55 dagar)
Födelsedatum
1953-09-14 (en måndag för 26 608 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 7 år och 55 dagar (en onsdag)
Lars-Erik Björnberg är en 72 årig man och bosatt på Vattentornet 3 E lgh 1101 i Skoghall. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 66 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2006 och har sammanlagt bott där i 20 år och 111 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Lars-Eriks bostadsområde, på postnummer 663 31, är 344 144 kr per år och 4,83 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Hammarö där Lars-Eriks ingår. Lars-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.
Lars-Erik bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Lars-Erik är inte gift.
Lars-Eriks nästa födelsedag är om 55 dagar då han fyller 73 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 164 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 7 år och 55 dagar (en onsdag).
Lars-Erik har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Erik i Sverige Lars-Erik Danielsson i Älvsjö, Lars-Erik Hjälte i Sala och Lars-Erik Danielsson i Bullaren.
Informationen om Lars-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars-Erik Björnberg
Var bor Lars-Erik?
Hur gammal är Lars-Erik?
Lars-Erik Björnberg är 72 år gammal och föddes den 14 september 1953. Han fyller 73 år den 14 september.
Har Lars-Erik några bolagsengagemang?
Lars-Erik har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lars-Erik några fordon?
Är Lars-Erik gift?
Lars-Erik är inte gift.
Vilket telefonnummer har Lars-Erik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars-Erik.
Vilket stjärntecken har Lars-Erik?
Lars-Erik har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Lars-Erik folkbokförd?
Lars-Erik Björnberg är folkbokförd i Hammarö kommun.
Vilket län tillhör Lars-Erik?
Lars-Erik Björnberg tillhör Värmland.
Vilken församling tillhör Lars-Erik?
Lars-Erik Björnberg tillhör Hammarö församling.