7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Bror Roger Evnert

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19530916- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 72 år

Födelsedag: 16 september 1953

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Bror Roger Evnert

Förnamn: Bror Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Evnert

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Gatuadress: Löpargatan 58

Postnummer: 722 41

Postort: Västerås

Församling: Önsta församling (198023)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Evnert är en 72 årig man bosatt i Västerås kommun. Han bor i en villa på 152 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Evnert?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Löpargatan 58

Latitud: 59.651430   |   Longitud: 16.500417

Registrerat på adressen


Löpargatan 58
722 41 Västerås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2015-08-01 (10 år) Ägare Roger Evnert Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2015-08-01 (10 år) Roger Evnert Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 152 kvm

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

72 år (och 290 dagar)

Födelsedag

16 september (en onsdag om 75 dagar)

Födelsedatum

1953-09-16 (en onsdag för 26 588 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 7 år och 75 dagar (en fredag)

Roger Evnert är en 72 årig man bosatt i Västerås kommun. Han bor i en villa på 152 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Rogers bostadsområde, på postnummer 722 41, har 1,76 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 416 036 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 98.

Roger bor tillsammans med en 70 årig kvinna vid namn Leni Evnert. De har också en hund i bostaden som Roger är ägare till. Han är gift med Leni Evnert .

Vill du fira Rogers födelsedag ska du gratulera honom om 75 dagar då han fyller 73 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 334 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 80 år om 7 år och 75 dagar (en fredag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Roger i Sverige det senaste kvartalet är Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Evnert