7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Ann-Sofi Dybeck

Årsinkomst: Kolla Ann-Sofis lön anonymt

Personnummer: 19530921- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 72 år

Födelsedag: 21 september 1953

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Ann-Sofi Dybeck

Förnamn: Ann-Sofi

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Dybeck

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-10-23

Gatuadress: Linnégatan 17 A lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 561 32

Postort: Huskvarna

Distrikt: Huskvarna

Församling: Huskvarna församling (068005)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ann-Sofi Dybeck är 72 år och bosatt på Linnégatan 17 A lgh 1001 i Huskvarna. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 92 kvm . Där har hon bott i 268 dagar sedan hon flyttade in den 23 oktober 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ann-Sofi Dybeck?

Vad tjänar Ann-Sofi?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ann-Sofis
Kreditstatus?

Nyfiken på Ann-Sofis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Linnégatan 17 A lgh 1001

Latitud: 57.793267   |   Longitud: 14.273000

Registrerat på adressen


Linnégatan 17 A lgh 1001
561 32 Huskvarna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
VÄSTGÖTASPETS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2017-02-01 (9 år) Ägare Ann-Sofi Dybeck Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2017-02-01 (9 år) Ann-Sofi Dybeck Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ann-Sofi kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Sofi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ann-Sofis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 92 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1929

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Svea 9 Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Ann-Sofi


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

72 år (och 300 dagar)

Födelsedag

21 september (en måndag om 65 dagar)

Födelsedatum

1953-09-21 (en måndag för 26 598 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 7 år och 65 dagar (en onsdag)

Ann-Sofi Dybeck är 72 år och bosatt på Linnégatan 17 A lgh 1001 i Huskvarna. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 92 kvm . Där har hon bott i 268 dagar sedan hon flyttade in den 23 oktober 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 561 32, är medelinkomsten 325 962 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,22 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Ann-Sofi ingår. Ann-Sofis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 194.

Ann-Sofi bor tillsammans med Carl-Gustaf Dybeck. Han har bott på Linnégatan 17 A lgh 1001 i totalt 268 dagar sedan han först registrerades på adressen den 23 oktober 2025. Det finns även en hund på Ann-Sofis adress som hon är ägare till. Hon är gift med Carl-Gustaf Dybeck .

Ann-Sofi fyller 73 år om 65 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 167 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 80 år om 7 år och 65 dagar (en onsdag).

Ann-Sofi har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Svea 9 ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Sofi i Sverige Ann-Sofi Hellis Timmås i Älvsjö, Ann-Sofi Pessa i Haparanda och Ann-Sofi Westin i Örebro.

Informationen om Ann-Sofi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ann-Sofi Dybeck