7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-20

Lena Britten Kristina Meijer

Årsinkomst: Kolla Lena Britten Kristinas lön anonymt

Personnummer: 19530923- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 72 år

Födelsedag: 23 september 1953

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Lena Britten Kristina Meijer

Förnamn: Lena Britten Kristina

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Meijer

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-10-24

Gatuadress: Yttersby 211

Postnummer: 742 91

Postort: Östhammar

Distrikt: Börstil

Församling: Frösåkers församling (038204)

Kommun: Östhammar (0382)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Lena Britten Kristina Meijer är en 72 årig kvinna och bosatt på Yttersby 211 i Östhammar. Hennes bostad är en villa på 52 kvm . Hon flyttade in på adressen den 24 oktober 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 239 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Britten Kristina Meijer?

Vad tjänar Lena Britten Kristina?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lena Britten Kristinas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lena Britten Kristinas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Yttersby 211

Latitud: 60.231148   |   Longitud: 18.539188

Registrerat på adressen


Yttersby 211
742 91 Östhammar

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
COCKER SPANIEL Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2023-11-27 (2 år) Ägare Nils Roland Kenneth Meijer Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2023-11-27 (2 år) Nils Roland Kenneth Meijer Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena Britten Kristina kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena Britten Kristina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lena Britten Kristinas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 52 kvm

Byggår: 1990

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lena Britten Kristina har inga bolagsengagemang


Mer om Lena Britten Kristina


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

72 år (och 270 dagar)

Födelsedag

23 september (en onsdag om 95 dagar)

Födelsedatum

1953-09-23 (en onsdag för 26 568 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 7 år och 95 dagar (en fredag)

Lena Britten Kristina Meijer är en 72 årig kvinna och bosatt på Yttersby 211 i Östhammar. Hennes bostad är en villa på 52 kvm . Hon flyttade in på adressen den 24 oktober 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 239 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lena Britten Kristinas bostadsområde, på postnummer 742 91, är 404 871 kr per år och 2,94 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Östhammar där Lena Britten Kristinas ingår. Lena Britten Kristinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.

Förutom Lena Britten Kristina bor också Nils Roland Kenneth Meijer på adressen. Där har han bott i 3 år och 239 dagar sedan han först registrerades där den 24 oktober 2022. På adressen finns också en hund registrerad som Lena Britten Kristina inte är ägare till. Lena Britten Kristina är gift med Nils Roland Kenneth Meijer .

Lena Britten Kristinas nästa födelsedag är om 95 dagar då hon fyller 73 år. Hennes namnsdag är om 59 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 7 år och 95 dagar (en fredag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena Britten Kristina har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena Britten Kristina i Sverige Britten Klöfver Ståhl i Malmö, Kristina Nordström Holmqvist i Mörarp och Lena Killgren Jonsson i Falun.

Informationen om Lena Britten Kristina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Britten Kristina Meijer