7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-20
Lena Britten Kristina Meijer
Årsinkomst: Kolla Lena Britten Kristinas lön anonymt
Personnummer: 19530923-
Ålder: 72 år
Födelsedag: 23 september 1953
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 augusti
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Lena Britten Kristina Meijer
Förnamn: Lena Britten Kristina
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Meijer
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-10-24
Gatuadress: Yttersby 211
Postnummer: 742 91
Postort: Östhammar
Distrikt: Börstil
Församling: Frösåkers församling (038204)
Kommun: Östhammar (0382)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Lena Britten Kristina Meijer är en 72 årig kvinna och bosatt på Yttersby 211 i Östhammar. Hennes bostad är en villa på 52 kvm . Hon flyttade in på adressen den 24 oktober 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 239 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Yttersby 211
Registrerat på adressen
742 91 Östhammar
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2023-11-27 (2 år) Ägare Nils Roland Kenneth Meijer Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2023-11-27 (2 år) | Nils Roland Kenneth Meijer | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lena Britten Kristina kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lena Britten Kristina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lena Britten Kristinas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 52 kvm
Byggår: 1990
Bolagsengagemang | 0 st
Lena Britten Kristina har inga bolagsengagemang
Mer om Lena Britten Kristina
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
72 år (och 270 dagar)
Födelsedag
23 september (en onsdag om 95 dagar)
Födelsedatum
1953-09-23 (en onsdag för 26 568 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 7 år och 95 dagar (en fredag)
Lena Britten Kristina Meijer är en 72 årig kvinna och bosatt på Yttersby 211 i Östhammar. Hennes bostad är en villa på 52 kvm . Hon flyttade in på adressen den 24 oktober 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 239 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Lena Britten Kristinas bostadsområde, på postnummer 742 91, är 404 871 kr per år och 2,94 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Östhammar där Lena Britten Kristinas ingår. Lena Britten Kristinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.
Förutom Lena Britten Kristina bor också Nils Roland Kenneth Meijer på adressen. Där har han bott i 3 år och 239 dagar sedan han först registrerades där den 24 oktober 2022. På adressen finns också en hund registrerad som Lena Britten Kristina inte är ägare till. Lena Britten Kristina är gift med Nils Roland Kenneth Meijer .
Lena Britten Kristinas nästa födelsedag är om 95 dagar då hon fyller 73 år. Hennes namnsdag är om 59 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 7 år och 95 dagar (en fredag).
Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.
Lena Britten Kristina har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena Britten Kristina i Sverige Britten Klöfver Ståhl i Malmö, Kristina Nordström Holmqvist i Mörarp och Lena Killgren Jonsson i Falun.
Informationen om Lena Britten Kristina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lena Britten Kristina Meijer
Var bor Lena Britten Kristina?
Hur gammal är Lena Britten Kristina?
Lena Britten Kristina Meijer är 72 år gammal och föddes den 23 september 1953. Hon fyller 73 år den 23 september.
Har Lena Britten Kristina några bolagsengagemang?
Lena Britten Kristina har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lena Britten Kristina några fordon?
Är Lena Britten Kristina gift?
Lena Britten Kristina är gift med Nils Roland Kenneth Meijer.
Vilket telefonnummer har Lena Britten Kristina?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lena Britten Kristina.
Vilket stjärntecken har Lena Britten Kristina?
Lena Britten Kristina har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Lena Britten Kristina folkbokförd?
Lena Britten Kristina Meijer är folkbokförd i Östhammar kommun.
Vilket län tillhör Lena Britten Kristina?
Lena Britten Kristina Meijer tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Lena Britten Kristina?
Lena Britten Kristina Meijer tillhör Frösåkers församling.