7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Sven Kenneth Franzén
Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt
Personnummer: 19530926-
Ålder: 72 år
Födelsedag: 26 september 1953
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 5 december
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Sven Kenneth Franzén
Förnamn: Sven Kenneth
Tilltalsnamn: Kenneth
Efternamn: Franzén
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1999-06-28
Gatuadress: Södertorpsvägen 5 A
Postnummer: 549 47
Postort: Skövde
Distrikt: Skövde
Församling: Skövde församling (149601)
Kommun: Skövde (1496)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Kenneth
Kenneth Franzén är en 72 årig man bosatt i Skövde kommun. Han bor i en villa på 187 kvm . Där har han bott i sammanlagt 27 år och 2 dagar sedan 28 juni 1999. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth
Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Södertorpsvägen 5 A
Registrerat på adressen
549 47 Skövde
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2008-03-05 (18 år) Ägare Jörel Holmberg Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2008-03-05 (18 år) | Jörel Holmberg | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kenneth kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kenneths bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 187 kvm
Byggår: 1991
Bolagsengagemang | 0 st
Kenneth har inga bolagsengagemang
Mer om Kenneth
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
72 år (och 277 dagar)
Födelsedag
26 september (en lördag om 88 dagar)
Födelsedatum
1953-09-26 (en lördag för 26 575 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 7 år och 88 dagar (en måndag)
Kenneth Franzén är en 72 årig man bosatt i Skövde kommun. Han bor i en villa på 187 kvm . Där har han bott i sammanlagt 27 år och 2 dagar sedan 28 juni 1999. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Kenneths bostadsområde, på postnummer 549 47, har 0,79 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 491 304 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Skövde där Kenneths ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 81.
Kenneth bor tillsammans med en 67 årig kvinna vid namn Jörel Holmberg. Hon registrerades på adressen den 28 juni 1999, och har bott där totalt 27 år och 2 dagar. De har också en hund i bostaden som Kenneth inte är ägare till. Han är gift med Jörel Holmberg .
Vill du fira Kenneths födelsedag ska du gratulera honom om 88 dagar då han fyller 73 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 158 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 80 år om 7 år och 88 dagar (en måndag).
Namnet Sven är 'Nordiskt namn med bet. ’yngling’'.
Kenneth har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Kenneth i Sverige det senaste kvartalet är Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.
Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Kenneth Franzén
Var bor Kenneth?
Hur gammal är Kenneth?
Kenneth Franzén är 72 år gammal och föddes den 26 september 1953. Han fyller 73 år den 26 september.
Har Kenneth några bolagsengagemang?
Kenneth har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Kenneth några fordon?
Är Kenneth gift?
Kenneth är gift med Jörel Holmberg.
Vilket telefonnummer har Kenneth?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Kenneth.
Vilket stjärntecken har Kenneth?
Kenneth har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Kenneth folkbokförd?
Kenneth Franzén är folkbokförd i Skövde kommun.
Vilket län tillhör Kenneth?
Kenneth Franzén tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Kenneth?
Kenneth Franzén tillhör Skövde församling.