7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-06
Lars-Yngve Hallgren
Årsinkomst: Kolla Lars-Yngves lön anonymt
Personnummer: 19531104-
Ålder: 72 år
Födelsedag: 4 november 1953
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Lars-Yngve Hallgren
Förnamn: Lars-Yngve
Tilltalsnamn: Lars-Yngve
Efternamn: Hallgren
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-05-01
Gatuadress: Borgmästargatan 3 lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 696 31
Postort: Askersund
Distrikt: Askersund
Församling: Askersund-Hammars församling (188201)
Kommun: Askersund (1882)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars-Yngve
Lars-Yngve Hallgren är en 72 årig man och bosatt på Borgmästargatan 3 lgh 1102 i Askersund. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 59 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 maj 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 66 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Yngve
Informationen om Lars-Yngve kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Borgmästargatan 3 lgh 1102
Registrerat på adressen
696 31 Askersund
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars-Yngve kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Yngve hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars-Yngves bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 59 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Lars-Yngve har inga bolagsengagemang
Mer om Lars-Yngve
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
72 år (och 244 dagar)
Födelsedag
04 november (en onsdag om 121 dagar)
Födelsedatum
1953-11-04 (en onsdag för 26 542 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 7 år och 121 dagar (en fredag)
Lars-Yngve Hallgren är en 72 årig man och bosatt på Borgmästargatan 3 lgh 1102 i Askersund. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 59 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 maj 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 66 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Lars-Yngves bostadsområde, på postnummer 696 31, är 376 206 kr per år och 2,71 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Askersund där Lars-Yngves ingår. Lars-Yngves lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.
Förutom Lars-Yngve bor också Eva Hallgren på adressen. Där har hon bott i 2 år och 325 dagar sedan hon först registrerades där den 15 augusti 2023. Lars-Yngve är gift med Eva Hallgren .
Lars-Yngves nästa födelsedag är om 121 dagar då han fyller 73 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 179 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 7 år och 121 dagar (en fredag).
Lars-Yngve har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Yngve i Sverige Lars-Yngve Larsson i Vilshult, Lars-Yngve Ekström i Hägersten och Lars-Yngve Hallgren i Askersund.
Informationen om Lars-Yngve kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars-Yngve Hallgren
Var bor Lars-Yngve?
Hur gammal är Lars-Yngve?
Lars-Yngve Hallgren är 72 år gammal och föddes den 4 november 1953. Han fyller 73 år den 4 november.
Har Lars-Yngve några bolagsengagemang?
Lars-Yngve har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lars-Yngve några fordon?
Är Lars-Yngve gift?
Lars-Yngve är gift med Eva Hallgren.
Vilket telefonnummer har Lars-Yngve?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars-Yngve.
Vilket stjärntecken har Lars-Yngve?
Lars-Yngve har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Lars-Yngve folkbokförd?
Lars-Yngve Hallgren är folkbokförd i Askersund kommun.
Vilket län tillhör Lars-Yngve?
Lars-Yngve Hallgren tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Lars-Yngve?
Lars-Yngve Hallgren tillhör Askersund-Hammars församling.