7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-20

Gert-Olof Lennart Lennartsson

Årsinkomst: Kolla Gerts lön anonymt

Personnummer: 19531106- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 72 år

Födelsedag: 6 november 1953

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 24 september

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Gert-Olof Lennart Lennartsson

Förnamn: Gert-Olof Lennart

Tilltalsnamn: Gert

Efternamn: Lennartsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1953-11-06

Gatuadress: Kyrkvägen 20

Postnummer: 364 33

Postort: Åseda

Församling: Nye, Näshults och Stenberga församling (068514)

Kommun: Vetlanda (0685)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Gert

Gert Lennartsson är en 72 årig man bosatt i Vetlanda kommun. Han bor i en villa på 120 kvm . Där har han bott i sammanlagt 72 år och 256 dagar sedan 6 november 1953. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Gert

Informationen om Gert kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Gert Lennartsson?

Vad tjänar Gert?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Gerts
Kreditstatus?

Nyfiken på Gerts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kyrkvägen 20

Latitud: 57.269216   |   Longitud: 15.387564

Registrerat på adressen


Kyrkvägen 20
364 33 Åseda

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Gert kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Gert hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Gerts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1942

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Gert har inga bolagsengagemang


Mer om Gert


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

72 år (och 256 dagar)

Födelsedag

06 november (en fredag om 109 dagar)

Födelsedatum

1953-11-06 (en fredag för 26 554 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 7 år och 109 dagar (en söndag)

Gert Lennartsson är en 72 årig man bosatt i Vetlanda kommun. Han bor i en villa på 120 kvm . Där har han bott i sammanlagt 72 år och 256 dagar sedan 6 november 1953. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Gerts bostadsområde, på postnummer 364 33, har 4,65 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 371 931 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Vetlanda där Gerts ingår. Gerts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.

Gert bor tillsammans med en 72 årig kvinna vid namn Maria Yvonne Johansson. Hon registrerades på adressen den 5 december 1984, och har bott där totalt 41 år och 227 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Gerts födelsedag ska du gratulera honom om 109 dagar då han fyller 73 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 66 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 80 år om 7 år och 109 dagar (en söndag).

Namnet Gert är 'Sammandragning av Gerhard'.

Gert har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Gert i Sverige det senaste kvartalet är Gert Wingårdh i Göteborg, Gert Fylking i Årsta och Gert Eriksson i Bollnäs.

Informationen om Gert kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Gert Lennartsson