7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Jan Arne Leif Kinnander

Årsinkomst: Kolla Jans lön anonymt

Personnummer: 19531128- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 72 år

Födelsedag: 28 november 1953

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Jan Arne Leif Kinnander

Förnamn: Jan Arne Leif

Tilltalsnamn: Jan

Efternamn: Kinnander

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-03-25

Gatuadress: Prinsgatan 6 A lgh 1402

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 413 05

Postort: Göteborg

Församling: Göteborgs Oscar Fredriks församling (148011)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan

Jan Kinnander är 72 år gammal och bor på Prinsgatan 6 A lgh 1402 i Göteborg. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 71 kvm . Där har han bott i 15 år och 96 dagar sedan han flyttade in den 25 mars 2011. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jan

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan Kinnander?

Vad tjänar Jan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jans
Kreditstatus?

Nyfiken på Jans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Prinsgatan 6 A lgh 1402

Latitud: 57.696181   |   Longitud: 11.949688

Registrerat på adressen


Prinsgatan 6 A lgh 1402
413 05 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 71 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1929

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Prinsen 6 Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Jan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

72 år (och 213 dagar)

Födelsedag

28 november (en lördag om 152 dagar)

Födelsedatum

1953-11-28 (en lördag för 26 511 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 7 år och 152 dagar (en måndag)

Jan Kinnander är 72 år gammal och bor på Prinsgatan 6 A lgh 1402 i Göteborg. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 71 kvm . Där har han bott i 15 år och 96 dagar sedan han flyttade in den 25 mars 2011. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 413 05, som är Jans bostadsområde, är medelinkomsten 551 231 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,50 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Jans ingår. Jans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 86.

Jan delar bostaden med Ann-Christine Kinnander, en 72 årig kvinna. Hon flyttade in den 25 mars 2011 och har bott där totalt 15 år och 96 dagar. Jan är gift med Ann-Christine Kinnander .

Jan har namnsdag om 196 dagar och nästa födelsedag inträffar om 152 dagar då han fyller 73 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 7 år och 152 dagar (en måndag).

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Jan har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Prinsen 6 ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan i Sverige Jan Rippe i Västra Frölunda, Jan Aronsson i Torslanda och Jan Andersson i Lidingö.

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan Kinnander