7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Rolf Harald Roger Bokstrand

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19531213- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 72 år

Födelsedag: 13 december 1953

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Rolf Harald Roger Bokstrand

Förnamn: Rolf Harald Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Bokstrand

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1959-11-02

Gatuadress: Stationsvägen 11

Postnummer: 933 90

Postort: Moskosel

Distrikt: Arvidsjaur

Församling: Arvidsjaurs församling (250502)

Kommun: Arvidsjaur (2505)

Län: Norrbotten (25)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Bokstrand är en 72 årig man och bosatt på Stationsvägen 11 i Moskosel. Hans bostad är en villa på 94 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 november 1959 och har sammanlagt bott där i 66 år och 233 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Bokstrand?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stationsvägen 11

Latitud: 65.883075   |   Longitud: 19.429527

Registrerat på adressen


Stationsvägen 11
933 90 Moskosel

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 94 kvm

Byggår: 1977

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

72 år (och 192 dagar)

Födelsedag

13 december (en söndag om 173 dagar)

Födelsedatum

1953-12-13 (en söndag för 26 490 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 7 år och 173 dagar (en tisdag)

Roger Bokstrand är en 72 årig man och bosatt på Stationsvägen 11 i Moskosel. Hans bostad är en villa på 94 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 november 1959 och har sammanlagt bott där i 66 år och 233 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Rogers bostadsområde, på postnummer 933 90, är 288 588 kr per år och 8,04 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Arvidsjaur där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Förutom Roger bor också Doris Holmström på adressen. Där har hon bott i 72 år och 320 dagar sedan hon först registrerades där den 7 augusti 1953. Roger är gift med Doris Holmström .

Rogers nästa födelsedag är om 173 dagar då han fyller 73 år. Hans namnsdag är om 344 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 7 år och 173 dagar (en tisdag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Bokstrand