7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Ann Carina Svelander
Årsinkomst: Kolla Ann Carinas lön anonymt
Personnummer: 19540205-
Ålder: 72 år
Födelsedag: 5 februari 1954
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 7 maj
Stjärntecken: Vattumannen
Telefon: 076-8465236
Namnregistrering
Personnamn: Ann Carina Svelander
Förnamn: Ann Carina
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Svelander
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1982-09-28
Gatuadress: Öppom 104
Postnummer: 861 93
Postort: Ljustorp
Församling: Ljustorps församling (226202)
Kommun: Timrå (2262)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ann Carina Svelander är en 72 årig kvinna bosatt i Timrå kommun. Hon bor i en villa på 103 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 43 år och 274 dagar sedan 28 september 1982. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Öppom 104
Registrerat på adressen
861 93 Ljustorp
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ann Carina kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ann Carina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ann Carinas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 103 kvm
Byggår: 1982
Bolagsengagemang | 0 st
Ann Carina har inga bolagsengagemang
Mer om Ann Carina
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
72 år (och 144 dagar)
Födelsedag
05 februari (en fredag om 221 dagar)
Födelsedatum
1954-02-05 (en fredag för 26 442 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 7 år och 221 dagar (en söndag)
Ann Carina Svelander är en 72 årig kvinna bosatt i Timrå kommun. Hon bor i en villa på 103 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 43 år och 274 dagar sedan 28 september 1982. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Ann Carinas bostadsområde, på postnummer 861 93, har 8,09 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 364 242 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Timrå där Ann Carinas ingår. Ann Carinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 45.
Ann Carina bor tillsammans med en 75 årig man vid namn Kent Erik Svelander. Han registrerades på adressen den 28 september 1982, och har bott där totalt 43 år och 274 dagar. Hon är gift med Kent Erik Svelander .
Vill du fira Ann Carinas födelsedag ska du gratulera henne om 221 dagar då hon fyller 73 år. Andra tillfällen att fira är hennes namnsdag som inträffar om 312 dagar och hennes nästa jubileum när hon fyller 80 år om 7 år och 221 dagar (en söndag).
Namnet Carina är 'Latinskt namn, bildat till ca´rus ’kär’'.
Ann Carina har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Ann Carina i Sverige det senaste kvartalet är Ann Van Der Heeg Heberlein i Ystad, Carina Berg i Danderyd och Carina Bergfeldt Zølck i Stockholm.
Informationen om Ann Carina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
076-8465236
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046768465236 +46768465236 +4676-8465236 +4676-846 52 36 0768465236 076-8465236 076-846 52 36 076 846 52 36 076 8465236
Vanliga frågor om Ann Carina Svelander
Var bor Ann Carina?
Hur gammal är Ann Carina?
Ann Carina Svelander är 72 år gammal och föddes den 5 februari 1954. Hon fyller 73 år den 5 februari.
Har Ann Carina några bolagsengagemang?
Ann Carina har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ann Carina några fordon?
Är Ann Carina gift?
Ann Carina är gift med Kent Erik Svelander.
Vilket telefonnummer har Ann Carina?
Det telefonnummer som finns registrerat för Ann Carina är 076-8465236.
Vilket stjärntecken har Ann Carina?
Ann Carina har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Ann Carina folkbokförd?
Ann Carina Svelander är folkbokförd i Timrå kommun.
Vilket län tillhör Ann Carina?
Ann Carina Svelander tillhör Västernorrland.
Vilken församling tillhör Ann Carina?
Ann Carina Svelander tillhör Ljustorps församling.