7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Carl Johan Hjalmar Forsell

Årsinkomst: Kolla Carl Johan Hjalmars lön anonymt

Personnummer: 19540213- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 72 år

Födelsedag: 13 februari 1954

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 27 december

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Carl Johan Hjalmar Forsell

Förnamn: Carl Johan Hjalmar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Forsell

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1985-11-05

Gatuadress: Lövhamravägen 32

Postnummer: 134 68

Postort: Ingarö

Distrikt: Ingarö

Församling: Gustavsberg-Ingarö församling (012006)

Kommun: Värmdö (0120)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Carl Johan Hjalmar Forsell är en 72 årig man och bosatt på Lövhamravägen 32 i Ingarö. Hans bostad är en villa på 131 kvm . Han flyttade in på adressen den 5 november 1985 och har sammanlagt bott där i 40 år och 241 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl Johan Hjalmar Forsell?

Vad tjänar Carl Johan Hjalmar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carl Johan Hjalmars
Kreditstatus?

Nyfiken på Carl Johan Hjalmars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lövhamravägen 32

Latitud: 59.287601   |   Longitud: 18.415105

Registrerat på adressen


Lövhamravägen 32
134 68 Ingarö

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
LÖVHAMRA TOMTÄGAREFÖRENING Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
SHETLAND SHEEPDOG Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2001-10-09 (24 år) Ägare Carl Johan Hjalmar Forsell Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2001-10-09 (24 år) Carl Johan Hjalmar Forsell Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl Johan Hjalmar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl Johan Hjalmar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carl Johan Hjalmars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 131 kvm

Byggår: 1925

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carl Johan Hjalmar har inga bolagsengagemang


Mer om Carl Johan Hjalmar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

72 år (och 141 dagar)

Födelsedag

13 februari (en lördag om 224 dagar)

Födelsedatum

1954-02-13 (en lördag för 26 439 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 7 år och 224 dagar (en måndag)

Carl Johan Hjalmar Forsell är en 72 årig man och bosatt på Lövhamravägen 32 i Ingarö. Hans bostad är en villa på 131 kvm . Han flyttade in på adressen den 5 november 1985 och har sammanlagt bott där i 40 år och 241 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Carl Johan Hjalmars bostadsområde, på postnummer 134 68, är 464 379 kr per år och 5,18 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Värmdö där Carl Johan Hjalmars ingår. Carl Johan Hjalmars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 63.

Carl Johan Hjalmar bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). På adressen finns också en hund registrerad som Carl Johan Hjalmar är ägare till. Carl Johan Hjalmar är inte gift.

Carl Johan Hjalmars nästa födelsedag är om 224 dagar då han fyller 73 år. Hans namnsdag är om 176 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 7 år och 224 dagar (en måndag).

Namnet Johan är 'Svensk form av Johannes'.

Carl Johan Hjalmar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl Johan Hjalmar i Sverige Carl Bennet i Västra Frölunda, Hjalmar Mikalsen i Skellefteå och Johan Jacobsson i Katrineholm.

Informationen om Carl Johan Hjalmar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl Johan Hjalmar Forsell