7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Dan Roger Eriksson
Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt
Personnummer: 19540213-
Ålder: 72 år
Födelsedag: 13 februari 1954
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 juni
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Dan Roger Eriksson
Förnamn: Dan Roger
Tilltalsnamn: Roger
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-12-12
Gatuadress: Tranbärsstigen 16 I
Postnummer: 645 43
Postort: Strängnäs
Församling: Strängnäs domkyrkoförsamling med Aspö (048601)
Kommun: Strängnäs (0486)
Län: Södermanland (04)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Roger
Roger Eriksson är en 72 årig man och bosatt på Tranbärsstigen 16 I i Strängnäs. Han flyttade in på adressen den 12 december 2006 och har sammanlagt bott där i 19 år och 204 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tranbärsstigen 16 I
Registrerat på adressen
645 43 Strängnäs
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2019-01-10 (7 år) Ägare Dionne Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2019-01-10 (7 år) | Dionne Eriksson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Roger kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Roger har inga bolagsengagemang
Mer om Roger
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
72 år (och 141 dagar)
Födelsedag
13 februari (en lördag om 224 dagar)
Födelsedatum
1954-02-13 (en lördag för 26 439 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 7 år och 224 dagar (en måndag)
Roger Eriksson är en 72 årig man och bosatt på Tranbärsstigen 16 I i Strängnäs. Han flyttade in på adressen den 12 december 2006 och har sammanlagt bott där i 19 år och 204 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Rogers bostadsområde, på postnummer 645 43, är 370 911 kr per år och 4,33 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Strängnäs där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.
Förutom Roger bor också Dionne Eriksson på adressen. Där har hon bott i 19 år och 204 dagar sedan hon först registrerades där den 12 december 2006. På adressen finns också en hund registrerad som Roger inte är ägare till. Roger är gift med Dionne Eriksson .
Rogers nästa födelsedag är om 224 dagar då han fyller 73 år. Hans namnsdag är om 333 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 7 år och 224 dagar (en måndag).
Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.
Roger har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Roger Eriksson
Var bor Roger?
Hur gammal är Roger?
Roger Eriksson är 72 år gammal och föddes den 13 februari 1954. Han fyller 73 år den 13 februari.
Har Roger några bolagsengagemang?
Roger har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Roger några fordon?
Är Roger gift?
Roger är gift med Dionne Eriksson.
Vilket telefonnummer har Roger?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Roger.
Vilket stjärntecken har Roger?
Roger har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Roger folkbokförd?
Roger Eriksson är folkbokförd i Strängnäs kommun.
Vilket län tillhör Roger?
Roger Eriksson tillhör Södermanland.
Vilken församling tillhör Roger?
Roger Eriksson tillhör Strängnäs domkyrkoförsamling med Aspö.