7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Sven-Olof Johansson
Årsinkomst: Kolla Sven-Olofs lön anonymt
Personnummer: 19540520-
Ålder: 72 år
Födelsedag: 20 maj 1954
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Sven-Olof Johansson
Förnamn: Sven-Olof
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Johansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2012-09-01
Gatuadress: Kroksgård Lägden 172
Postnummer: 835 41
Postort: Dvärsätt
Distrikt: Rödön
Församling: Rödöns församling (230901)
Kommun: Krokom (2309)
Län: Jämtland (23)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sven-Olof Johansson är en man på 72 år som bor på Kroksgård Lägden 172 i Dvärsätt. bostad är ett lantbruk på 160 kvm . Där har han bott i 13 år och 307 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kroksgård Lägden 172
Registrerat på adressen
835 41 Dvärsätt
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Sven-Olof Johansson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Sven-Olof Johansson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sven-Olof kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sven-Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sven-Olofs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 160 kvm
Byggår: 1923
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Sven-Olof
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
72 år (och 46 dagar)
Födelsedag
20 maj (en torsdag om 319 dagar)
Födelsedatum
1954-05-20 (en torsdag för 26 344 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 7 år och 319 dagar (en lördag)
Sven-Olof Johansson är en man på 72 år som bor på Kroksgård Lägden 172 i Dvärsätt. bostad är ett lantbruk på 160 kvm . Där har han bott i 13 år och 307 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Sven-Olofs postnummer, 835 41, är medelinkomsten 396 563 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,46 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sven-Olof och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Krokom där Sven-Olof ingår. Sven-Olofs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.
Sven-Olof bor tillsammans med Rose-Marie Öhrling. Hon är en 71 årig kvinna som flyttade in den 1 september 2012 och har bott där totalt 13 år och 307 dagar. Han är gift med Rose-Marie Öhrling .
På Sven-Olofs nästa födelsedag fyller han 73 år. Den inträffar om 319 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 7 år och 319 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Sven-Olof har 1 bolagsengagemang (
Johansson, Sven-Olof
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sven-Olof i Sverige Sven-Olof Malmström i Laholm, Sven-Olof Holmsten i Karlstad och Sven-Olof Rungegård i Tingsryd.
Informationen om Sven-Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sven-Olof Johansson
Var bor Sven-Olof?
Hur gammal är Sven-Olof?
Sven-Olof Johansson är 72 år gammal och föddes den 20 maj 1954. Han fyller 73 år den 20 maj.
Har Sven-Olof några bolagsengagemang?
Sven-Olof har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Johansson, Sven-Olof . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Sven-Olof några fordon?
Är Sven-Olof gift?
Sven-Olof är gift med Rose-Marie Öhrling.
Vilket telefonnummer har Sven-Olof?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sven-Olof.
Vilket stjärntecken har Sven-Olof?
Sven-Olof har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Sven-Olof folkbokförd?
Sven-Olof Johansson är folkbokförd i Krokom kommun.
Vilket län tillhör Sven-Olof?
Sven-Olof Johansson tillhör Jämtland.
Vilken församling tillhör Sven-Olof?
Sven-Olof Johansson tillhör Rödöns församling.