7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Gunnel Ann-Marie Lööf

Årsinkomst: Kolla Gunnels lön anonymt

Personnummer: 19540524- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 72 år

Födelsedag: 24 maj 1954

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 1 juni

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Gunnel Ann-Marie Lööf

Förnamn: Gunnel Ann-Marie

Tilltalsnamn: Gunnel

Efternamn: Lööf

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1975-08-30

Gatuadress: Ekebol 30

Postnummer: 666 94

Postort: Dals Långed

Distrikt: Steneby

Församling: Steneby församling (146006)

Kommun: Bengtsfors (1460)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Gunnel

Gunnel Lööf är en 72 årig kvinna och bosatt på Ekebol 30 i Dals Långed. Hennes bostad är en villa på 109 kvm . Hon flyttade in på adressen den 30 augusti 1975 och har sammanlagt bott där i 50 år och 308 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Gunnel

Informationen om Gunnel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Gunnel Lööf?

Vad tjänar Gunnel?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Gunnels
Kreditstatus?

Nyfiken på Gunnels Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ekebol 30

Latitud: 58.954111   |   Longitud: 12.290187

Registrerat på adressen


Ekebol 30
666 94 Dals Långed

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Gunnel kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Gunnel hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Gunnels bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 109 kvm

Byggår: 1934

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Handelsbolaget Dals Långeds Elservice Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Bolagsman 0

Mer om Gunnel


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

72 år (och 41 dagar)

Födelsedag

24 maj (en måndag om 324 dagar)

Födelsedatum

1954-05-24 (en måndag för 26 339 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 7 år och 324 dagar (en onsdag)

Gunnel Lööf är en 72 årig kvinna och bosatt på Ekebol 30 i Dals Långed. Hennes bostad är en villa på 109 kvm . Hon flyttade in på adressen den 30 augusti 1975 och har sammanlagt bott där i 50 år och 308 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Gunnels bostadsområde, på postnummer 666 94, är 332 258 kr per år och 4,48 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Bengtsfors där Gunnels ingår. Gunnels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.

Förutom Gunnel bor också Inge Lööf på adressen. Där har han bott i 50 år och 308 dagar sedan han först registrerades där den 30 augusti 1975. Gunnel är gift med Inge Lööf .

Gunnels nästa födelsedag är om 324 dagar då hon fyller 73 år. Hennes namnsdag är om 332 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 7 år och 324 dagar (en onsdag).

Namnet Gunnel är 'Svensk form av Gunhild'.

Gunnel har 1 bolagsengagemang ( Handelsbolaget Dals Långeds Elservice ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Gunnel i Sverige Gunnel Erdogan i Norsborg, Gunnel Engström i Villands Vånga och Gunnel Bildt Ankarcrona i Stockholm.

Informationen om Gunnel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Gunnel Lööf