NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
Personuppgifter
2026-09-23
Ethel Kristina Selberg
Årsinkomst: Kolla Ethel Kristinas lön anonymt
Personnummer: 19540629-
Ålder: 72 år
Födelsedag: 29 juni 1954
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 24 juli
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Ethel Kristina Selberg
Förnamn: Ethel Kristina
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Selberg
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2007-04-15
Gatuadress: Tegskiftesgatan 203 lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 583 34
Postort: Linköping
Församling: Lambohovs församling (058038)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ethel Kristina Selberg är en kvinna på 72 år som bor på Tegskiftesgatan 203 lgh 1102 i Linköping. bostad är en lägenhet med 2 rum på 70 kvm . Där har hon bott i 19 år och 161 dagar sedan hon flyttade in den 15 april 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tegskiftesgatan 203 lgh 1102
Registrerat på adressen
583 34 Linköping
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2017-03-06 (9 år) Ägare Ethel Kristina Selberg Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2017-03-06 (9 år) | Ethel Kristina Selberg | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-08-20. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ethel Kristina kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ethel Kristina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ethel Kristinas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 70 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1992
Bolagsengagemang | 0 st
Ethel Kristina har inga bolagsengagemang
Mer om Ethel Kristina
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
72 år (och 86 dagar)
Födelsedag
29 juni (en tisdag om 279 dagar)
Födelsedatum
1954-06-29 (en tisdag för 26 384 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 7 år och 279 dagar (en torsdag)
Ethel Kristina Selberg är en kvinna på 72 år som bor på Tegskiftesgatan 203 lgh 1102 i Linköping. bostad är en lägenhet med 2 rum på 70 kvm . Där har hon bott i 19 år och 161 dagar sedan hon flyttade in den 15 april 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Ethel Kristinas postnummer, 583 34, är medelinkomsten 350 057 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,07 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ethel Kristina och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Ethel Kristina ingår. Ethel Kristinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 150.
Ethel Kristina bor tillsammans med Roland Selberg. Han är en 73 årig man som flyttade in den 15 april 2007 och har bott där totalt 19 år och 161 dagar. På adressen finns en hund (som Ethel Kristina är ägare till). Hon är gift med Roland Selberg .
På Ethel Kristinas nästa födelsedag fyller hon 73 år. Den inträffar om 279 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 7 år och 279 dagar (en torsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 304 dagar.
Namnet Kristina är 'Latinskt namn (Christi´na, eg. Christia´na) med bet. ’den kristna’'.
Ethel Kristina har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ethel Kristina i Sverige Ethel Adolfsson i Umeå, Kristina Nordström Holmqvist i Mörarp och Kristina Hanson Granqvist i Enskede.
Informationen om Ethel Kristina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ethel Kristina Selberg
Var bor Ethel Kristina?
Hur gammal är Ethel Kristina?
Ethel Kristina Selberg är 72 år gammal och föddes den 29 juni 1954. Hon fyller 73 år den 29 juni.
Har Ethel Kristina några bolagsengagemang?
Ethel Kristina har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ethel Kristina några fordon?
Är Ethel Kristina gift?
Ethel Kristina är gift med Roland Selberg.
Vilket telefonnummer har Ethel Kristina?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ethel Kristina.
Vilket stjärntecken har Ethel Kristina?
Ethel Kristina har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Ethel Kristina folkbokförd?
Ethel Kristina Selberg är folkbokförd i Linköping kommun.
Vilket län tillhör Ethel Kristina?
Ethel Kristina Selberg tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Ethel Kristina?
Ethel Kristina Selberg tillhör Lambohovs församling.