7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-22
Lars Evert Rapp
Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt
Personnummer: 19540702-
Ålder: 71 år
Födelsedag: 2 juli 1954
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 10 augusti
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Lars Evert Rapp
Förnamn: Lars Evert
Tilltalsnamn: Lars
Efternamn: Rapp
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2004-08-05
Gatuadress: Hökåsvägen 3
Postnummer: 506 49
Postort: Borås
Församling: Fristads församling (149011)
Kommun: Borås (1490)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars
Lars Rapp är 71 år och bosatt på Hökåsvägen 3 i Borås. Han bor i ett lantbruk på 128 kvm . Där har han bott i 21 år och 321 dagar sedan han flyttade in den 5 augusti 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hökåsvägen 3
Registrerat på adressen
506 49 Borås
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 2 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lars Evert Rapp (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Lars Evert Rapp (Innehavare) | Kolla lön direkt |
|
Ansvarig Bodil Katarina Ingeborg Olsson Rapp (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Bodil Katarina Ingeborg Olsson Rapp (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2019-01-29 (7 år) Ägare Katarina Olsson Rapp Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2019-01-29 (7 år) | Katarina Olsson Rapp | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 128 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Lars
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
71 år (och 355 dagar)
Födelsedag
02 juli (en torsdag om 10 dagar)
Födelsedatum
1954-07-02 (en fredag för 26 288 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 8 år och 10 dagar (en söndag)
Lars Rapp är 71 år och bosatt på Hökåsvägen 3 i Borås. Han bor i ett lantbruk på 128 kvm . Där har han bott i 21 år och 321 dagar sedan han flyttade in den 5 augusti 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 506 49, är medelinkomsten 385 548 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,97 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 138.
Lars bor tillsammans med Katarina Olsson Rapp. Hon har bott på Hökåsvägen 3 i totalt 21 år och 321 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 5 augusti 2004. Det finns även en hund på Lars adress som han inte är ägare till. Han är gift med Katarina Olsson Rapp .
Lars fyller 72 år om 10 dagar och har namnsdag om 49 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 8 år och 10 dagar (en söndag).
Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.
Lars har 1 bolagsengagemang (
Rapp, Lars
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars Rapp
Var bor Lars?
Hur gammal är Lars?
Lars Rapp är 71 år gammal och föddes den 2 juli 1954. Han fyller 72 år den 2 juli.
Har Lars några bolagsengagemang?
Lars har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Rapp, Lars . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lars några fordon?
Är Lars gift?
Lars är gift med Katarina Olsson Rapp.
Vilket telefonnummer har Lars?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars.
Vilket stjärntecken har Lars?
Lars har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Lars folkbokförd?
Lars Rapp är folkbokförd i Borås kommun.
Vilket län tillhör Lars?
Lars Rapp tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Lars?
Lars Rapp tillhör Fristads församling.