7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Nassir Nouri Meshel

Årsinkomst: Kolla Nassirs lön anonymt

Personnummer: 19540710- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 72 år

Födelsedag: 10 juli 1954

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Nassir Nouri Meshel

Förnamn: Nassir

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Nouri Meshel

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-05-01

Gatuadress: Fornbacken 9 lgh 1502

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 152 56

Postort: Södertälje

Distrikt: Östertälje

Församling: Östertälje församling (018102)

Kommun: Södertälje (0181)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Nassir Nouri Meshel är en man på 72 år som bor på Fornbacken 9 lgh 1502 i Södertälje. bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Där har han bott i 9 år och 75 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Nassir Nouri Meshel?

Vad tjänar Nassir?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nassirs
Kreditstatus?

Nyfiken på Nassirs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fornbacken 9 lgh 1502

Latitud: 59.190203   |   Longitud: 17.665847

Registrerat på adressen


Fornbacken 9 lgh 1502
152 56 Södertälje

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Nassir kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Nassir hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nassirs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 76 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Nassir har inga bolagsengagemang


Mer om Nassir


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

72 år (och 5 dagar)

Födelsedag

10 juli (en lördag om 360 dagar)

Födelsedatum

1954-07-10 (en lördag för 26 303 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 7 år och 360 dagar (en måndag)

Nassir Nouri Meshel är en man på 72 år som bor på Fornbacken 9 lgh 1502 i Södertälje. bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Där har han bott i 9 år och 75 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Nassirs postnummer, 152 56, är medelinkomsten 242 591 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,51 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Nassir och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Södertälje där Nassir ingår. Nassirs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 171.

Nassir bor tillsammans med Muna Wali. Hon är en 71 årig kvinna som flyttade in den 1 maj 2017 och har bott där totalt 9 år och 75 dagar. Han är gift med Muna Wali .

På Nassirs nästa födelsedag fyller han 73 år. Den inträffar om 360 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 7 år och 360 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 170 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Nassir har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nassir i Sverige Nassir Majid i Huddinge, Nassir Al Karawi i Vårby och Nassir Mashkouri Najafi i Partille.

Informationen om Nassir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Nassir Nouri Meshel