7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Karl-Erik Olsson

Årsinkomst: Kolla Karl-Eriks lön anonymt

Personnummer: 19540819- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 71 år

Födelsedag: 19 augusti 1954

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Karl-Erik Olsson

Förnamn: Karl-Erik

Tilltalsnamn: Karl-Erik

Efternamn: Olsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1954-08-19

Gatuadress: Styvje 307

Postnummer: 826 94

Postort: Norrala

Församling: Norrala-Trönö församling (218209)

Kommun: Söderhamn (2182)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Karl-Erik

Karl-Erik Olsson är en man på 71 år som bor på Styvje 307 i Norrala. Karl-Eriks bostad är ett lantbruk på 138 kvm . Där har han bott i 71 år och 326 dagar sedan han flyttade in den 19 augusti 1954. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Karl-Erik

Informationen om Karl-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karl-Erik Olsson?

Vad tjänar Karl-Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Karl-Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Karl-Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Styvje 307

Latitud: 61.329932   |   Longitud: 17.047254

Registrerat på adressen


Styvje 307
826 94 Norrala

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karl-Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karl-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Karl-Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 138 kvm

Byggår: 1929

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Karl-Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Karl-Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

71 år (och 326 dagar)

Födelsedag

19 augusti (en onsdag om 39 dagar)

Födelsedatum

1954-08-19 (en torsdag för 26 259 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 8 år och 39 dagar (en lördag)

Karl-Erik Olsson är en man på 71 år som bor på Styvje 307 i Norrala. Karl-Eriks bostad är ett lantbruk på 138 kvm . Där har han bott i 71 år och 326 dagar sedan han flyttade in den 19 augusti 1954. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Karl-Eriks postnummer, 826 94, är medelinkomsten 350 511 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,29 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Karl-Erik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Söderhamn där Karl-Erik ingår. Karl-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 61.

Karl-Erik bor tillsammans med Kristina Olsson. Hon är en 71 årig kvinna som flyttade in den 7 oktober 1977 och har bott där totalt 48 år och 277 dagar. Han är gift med Kristina Olsson .

På Karl-Eriks nästa födelsedag fyller han 72 år. Den inträffar om 39 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 8 år och 39 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 174 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Karl-Erik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karl-Erik i Sverige Karl-Erik Eriksson i Falun, Karl-Erik Nordqvist i Örebro och Karl-Erik Löytölä i Karlstad.

Informationen om Karl-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Karl-Erik Olsson