7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Bengt-Inge Tommy Andersson
Årsinkomst: Kolla Bengt-Inge Tommys lön anonymt
Personnummer: 19540829-
Ålder: 71 år
Födelsedag: 29 augusti 1954
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 21 december
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Bengt-Inge Tommy Andersson
Förnamn: Bengt-Inge Tommy
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-01-13
Gatuadress: Jordgubbsstigen 8117
Postnummer: 294 36
Postort: Sölvesborg
Församling: Sölvesborgs församling (108301)
Kommun: Sölvesborg (1083)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Bengt-Inge Tommy Andersson är en man på 71 år som bor på Jordgubbsstigen 8117 i Sölvesborg. bostad är en villa på 95 kvm . Där har han bott i 20 år och 168 dagar sedan han flyttade in den 13 januari 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Jordgubbsstigen 8117
Registrerat på adressen
294 36 Sölvesborg
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Bengt-Inge Tommy kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Bengt-Inge Tommy hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bengt-Inge Tommys bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 95 kvm
Byggår: 1958
Bolagsengagemang | 0 st
Bengt-Inge Tommy har inga bolagsengagemang
Mer om Bengt-Inge Tommy
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
71 år (och 305 dagar)
Födelsedag
29 augusti (en lördag om 60 dagar)
Födelsedatum
1954-08-29 (en söndag för 26 238 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 8 år och 60 dagar (en tisdag)
Bengt-Inge Tommy Andersson är en man på 71 år som bor på Jordgubbsstigen 8117 i Sölvesborg. bostad är en villa på 95 kvm . Där har han bott i 20 år och 168 dagar sedan han flyttade in den 13 januari 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Bengt-Inge Tommys postnummer, 294 36, är medelinkomsten 396 307 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,86 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Bengt-Inge Tommy och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sölvesborg där Bengt-Inge Tommy ingår. Bengt-Inge Tommys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.
Bengt-Inge Tommy bor tillsammans med Birgitta Andersson. Hon är en 69 årig kvinna som flyttade in den 13 januari 2006 och har bott där totalt 20 år och 168 dagar. Han är gift med Birgitta Andersson .
På Bengt-Inge Tommys nästa födelsedag fyller han 72 år. Den inträffar om 60 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 8 år och 60 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 174 dagar.
Bengt-Inge Tommy har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bengt-Inge Tommy i Sverige Bengt-Inge Larm i Götene, Tommy Myllymäki i Stockholm och Tommy Körberg i Stockholm.
Informationen om Bengt-Inge Tommy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Bengt-Inge Tommy Andersson
Var bor Bengt-Inge Tommy?
Hur gammal är Bengt-Inge Tommy?
Bengt-Inge Tommy Andersson är 71 år gammal och föddes den 29 augusti 1954. Han fyller 72 år den 29 augusti.
Har Bengt-Inge Tommy några bolagsengagemang?
Bengt-Inge Tommy har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Bengt-Inge Tommy några fordon?
Är Bengt-Inge Tommy gift?
Bengt-Inge Tommy är gift med Birgitta Andersson.
Vilket telefonnummer har Bengt-Inge Tommy?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Bengt-Inge Tommy.
Vilket stjärntecken har Bengt-Inge Tommy?
Bengt-Inge Tommy har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Bengt-Inge Tommy folkbokförd?
Bengt-Inge Tommy Andersson är folkbokförd i Sölvesborg kommun.
Vilket län tillhör Bengt-Inge Tommy?
Bengt-Inge Tommy Andersson tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Bengt-Inge Tommy?
Bengt-Inge Tommy Andersson tillhör Sölvesborgs församling.