7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-26

Kenneth Jangnäs

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19540902- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 71 år

Födelsedag: 2 september 1954

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Kenneth Jangnäs

Förnamn: Kenneth

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Jangnäs

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2003-03-29

Gatuadress: Fårtickegången 77

Postnummer: 135 33

Postort: Tyresö

Distrikt: Tyresö

Församling: Tyresö församling (013801)

Kommun: Tyresö (0138)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Kenneth Jangnäs är 71 år och bosatt på Fårtickegången 77 i Tyresö. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 66 kvm . Där har han bott i 23 år och 119 dagar sedan han flyttade in den 29 mars 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Jangnäs?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fårtickegången 77

Latitud: 59.232840   |   Longitud: 18.257725

Registrerat på adressen


Fårtickegången 77
135 33 Tyresö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 66 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1975

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenneth har inga bolagsengagemang


Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

71 år (och 327 dagar)

Födelsedag

02 september (en onsdag om 38 dagar)

Födelsedatum

1954-09-02 (en torsdag för 26 260 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 8 år och 38 dagar (en lördag)

Kenneth Jangnäs är 71 år och bosatt på Fårtickegången 77 i Tyresö. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 66 kvm . Där har han bott i 23 år och 119 dagar sedan han flyttade in den 29 mars 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 135 33, är medelinkomsten 427 188 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,06 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Tyresö där Kenneth ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Kenneth bor tillsammans med Mona Jangnäs. Hon har bott på Fårtickegången 77 i totalt 23 år och 119 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 29 mars 2003. Han är gift med Mona Jangnäs .

Kenneth fyller 72 år om 38 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 159 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 8 år och 38 dagar (en lördag).

Kenneth har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Jangnäs