7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Ann Birgitta Lisbeth Holmström

Årsinkomst: Kolla Birgittas lön anonymt

Personnummer: 19540903- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 71 år

Födelsedag: 3 september 1954

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 7 oktober

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Ann Birgitta Lisbeth Holmström

Förnamn: Ann Birgitta Lisbeth

Tilltalsnamn: Birgitta

Efternamn: Holmström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-08-01

Gatuadress: Cederströmsgatan 2 lgh 1003

Våning & dörr: Entréplan, dörr 3 från vänster

Postnummer: 254 33

Postort: Helsingborg

Församling: Helsingborgs Maria församling (128301)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Birgitta

Birgitta Holmström är en 71 årig kvinna och bosatt på Cederströmsgatan 2 lgh 1003 i Helsingborg. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 augusti 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 336 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Birgitta

Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Birgitta Holmström?

Vad tjänar Birgitta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Birgittas
Kreditstatus?

Nyfiken på Birgittas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Cederströmsgatan 2 lgh 1003

Latitud: 56.058518   |   Longitud: 12.682940

Registrerat på adressen


Cederströmsgatan 2 lgh 1003
254 33 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Birgitta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Birgitta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Birgittas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 70 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1943

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Ehrensvärd 4 i Helsingborg Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Birgitta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

71 år (och 303 dagar)

Födelsedag

03 september (en torsdag om 62 dagar)

Födelsedatum

1954-09-03 (en fredag för 26 236 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 8 år och 62 dagar (en söndag)

Birgitta Holmström är en 71 årig kvinna och bosatt på Cederströmsgatan 2 lgh 1003 i Helsingborg. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 augusti 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 336 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Birgittas bostadsområde, på postnummer 254 33, är 800 880 kr per år och 1,61 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Birgittas ingår. Birgittas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 167.

Förutom Birgitta bor också Lars Holmström på adressen. Där har han bott i 11 år och 336 dagar sedan han först registrerades där den 1 augusti 2014. Birgitta är gift med Lars Holmström .

Birgittas nästa födelsedag är om 62 dagar då hon fyller 72 år. Hennes namnsdag är om 96 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 8 år och 62 dagar (en söndag).

Namnet Birgitta är 'Nordisk ombildning av ett keltiskt namn med bet. ’den höga’'.

Birgitta har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Ehrensvärd 4 i Helsingborg ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Birgitta i Sverige Birgitta Selstig Nilsson i Oxelösund, Birgitta Falk Ulfbåge i Ljusterö och Birgitta Söndergaard i Stockholm.

Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Birgitta Holmström