7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Nils Kenneth Ljung

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19540904- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 71 år

Födelsedag: 4 september 1954

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 8 oktober

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Nils Kenneth Ljung

Förnamn: Nils Kenneth

Tilltalsnamn: Kenneth

Efternamn: Ljung

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-06-14

Gatuadress: Getudden 27

Postnummer: 179 96

Postort: Svartsjö

Distrikt: Färingsö

Församling: Färingsö församling (012509)

Kommun: Ekerö (0125)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kenneth

Kenneth Ljung är en 71 årig man och bosatt på Getudden 27 i Svartsjö. Hans bostad är en villa på 128 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 juni 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 11 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Ljung?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Getudden 27

Latitud: 59.363359   |   Longitud: 17.646819

Registrerat på adressen


Getudden 27
179 96 Svartsjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
SKOTSK HJORTHUND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2018-12-29 (7 år) Ägare Kenneth Ljung Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2018-12-29 (7 år) Kenneth Ljung Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 128 kvm

Byggår: 1939

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenneth har inga bolagsengagemang


Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

71 år (och 294 dagar)

Födelsedag

04 september (en fredag om 71 dagar)

Födelsedatum

1954-09-04 (en lördag för 26 227 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 8 år och 71 dagar (en måndag)

Kenneth Ljung är en 71 årig man och bosatt på Getudden 27 i Svartsjö. Hans bostad är en villa på 128 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 juni 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 11 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Kenneths bostadsområde, på postnummer 179 96, är 456 428 kr per år och 5,60 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Kenneths ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 64.

Förutom Kenneth bor också Susanne Emanuelsson på adressen. Där har hon bott i 4 år och 11 dagar sedan hon först registrerades där den 14 juni 2022. På adressen finns också en hund registrerad som Kenneth är ägare till. Kenneth är gift med Susanne Emanuelsson .

Kenneths nästa födelsedag är om 71 dagar då han fyller 72 år. Hans namnsdag är om 105 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 8 år och 71 dagar (en måndag).

Namnet Nils är 'Svensk form av Nikolaus'.

Kenneth har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Ljung