7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Lars Erik Lennart Dahlskog

Årsinkomst: Kolla Lennarts lön anonymt

Personnummer: 19541010- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 71 år

Födelsedag: 10 oktober 1954

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Lars Erik Lennart Dahlskog

Förnamn: Lars Erik Lennart

Tilltalsnamn: Lennart

Efternamn: Dahlskog

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-07-25

Gatuadress: Lötgatan 7

Postnummer: 614 33

Postort: Söderköping

Distrikt: Söderköpings Sankt Laurentii

Församling: Söderköping S:t Anna församling (058201)

Kommun: Söderköping (0582)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lennart

Lennart Dahlskog är en man på 71 år som bor på Lötgatan 7 i Söderköping. Lennarts bostad är en villa på 137 kvm . Där har han bott i 9 år och 351 dagar sedan han flyttade in den 25 juli 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lennart

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lennart Dahlskog?

Vad tjänar Lennart?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lennarts
Kreditstatus?

Nyfiken på Lennarts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lötgatan 7

Latitud: 58.470003   |   Longitud: 16.331796

Registrerat på adressen


Lötgatan 7
614 33 Söderköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lennarts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 137 kvm

Byggår: 2007

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lennart har inga bolagsengagemang


Mer om Lennart


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

71 år (och 274 dagar)

Födelsedag

10 oktober (en lördag om 91 dagar)

Födelsedatum

1954-10-10 (en söndag för 26 207 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 8 år och 91 dagar (en tisdag)

Lennart Dahlskog är en man på 71 år som bor på Lötgatan 7 i Söderköping. Lennarts bostad är en villa på 137 kvm . Där har han bott i 9 år och 351 dagar sedan han flyttade in den 25 juli 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lennarts postnummer, 614 33, är medelinkomsten 375 180 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,22 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Söderköping där Lennart ingår. Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.

Lennart bor tillsammans med Anne-Marie Feldskou. Hon är en 76 årig kvinna som flyttade in den 25 juli 2016 och har bott där totalt 9 år och 351 dagar. Han är gift med Anne-Marie Feldskou .

På Lennarts nästa födelsedag fyller han 72 år. Den inträffar om 91 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 8 år och 91 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 79 dagar.

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Lennart har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lennart Dahlskog