7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Annamats Jan Inge Evert Eriksson

Årsinkomst: Kolla Jans lön anonymt

Personnummer: 19541019- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 71 år

Födelsedag: 19 oktober 1954

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Annamats Jan Inge Evert Eriksson

Förnamn: Annamats Jan Inge Evert

Tilltalsnamn: Jan

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1984-11-01

Gatuadress: Vinterhagsvägen 5

Postnummer: 703 75

Postort: Örebro

Församling: Axbergs församling (188013)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan

Jan Eriksson är en man på 71 år som bor på Vinterhagsvägen 5 i Örebro. Jans bostad är en villa på 120 kvm . Där har han bott i 41 år och 249 dagar sedan han flyttade in den 1 november 1984. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jan

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan Eriksson?

Vad tjänar Jan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jans
Kreditstatus?

Nyfiken på Jans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vinterhagsvägen 5

Latitud: 59.315140   |   Longitud: 15.238649

Registrerat på adressen


Vinterhagsvägen 5
703 75 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jan har inga bolagsengagemang


Mer om Jan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

71 år (och 262 dagar)

Födelsedag

19 oktober (en måndag om 103 dagar)

Födelsedatum

1954-10-19 (en tisdag för 26 195 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 8 år och 103 dagar (en torsdag)

Jan Eriksson är en man på 71 år som bor på Vinterhagsvägen 5 i Örebro. Jans bostad är en villa på 120 kvm . Där har han bott i 41 år och 249 dagar sedan han flyttade in den 1 november 1984. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Jans postnummer, 703 75, är medelinkomsten 467 358 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,23 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Jan ingår. Jans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 270.

Jan bor tillsammans med Lena Eriksson. Hon är en 64 årig kvinna som flyttade in den 1 november 1984 och har bott där totalt 41 år och 249 dagar. Han är gift med Lena Eriksson .

På Jans nästa födelsedag fyller han 72 år. Den inträffar om 103 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 8 år och 103 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 187 dagar.

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Jan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan i Sverige Jan Rippe i Västra Frölunda, Jan Aronsson i Torslanda och Jan Andersson i Lidingö.

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan Eriksson