7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Dieter Gerhard Reinisch

Årsinkomst: Kolla Dieter Gerhards lön anonymt

Personnummer: 19541030- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 71 år

Födelsedag: 30 oktober 1954

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 24 september

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Dieter Gerhard Reinisch

Förnamn: Dieter Gerhard

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Reinisch

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-03-16

Gatuadress: Tvärvägen 5 lgh 1701

Våning & dörr: 7 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 169 36

Postort: Solna

Distrikt: Råsunda

Församling: Solna församling (018401)

Kommun: Solna (0184)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Dieter Gerhard Reinisch är en man på 71 år som bor på Tvärvägen 5 lgh 1701 i Solna. bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Där har han bott i 3 år och 106 dagar sedan han flyttade in den 16 mars 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Dieter Gerhard Reinisch?

Vad tjänar Dieter Gerhard?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Dieter Gerhards
Kreditstatus?

Nyfiken på Dieter Gerhards Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tvärvägen 5 lgh 1701

Latitud: 59.365543   |   Longitud: 17.979390

Registrerat på adressen


Tvärvägen 5 lgh 1701
169 36 Solna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Dieter Gerhard kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Dieter Gerhard hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Dieter Gerhards bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 77 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
WEN Consulting Group AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,2 Vinst (MSEK) 0,2
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 0,2 0,2
DMA Photographic Handelsbolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 50-75% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Bolagsman 50-75%

Mer om Dieter Gerhard


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

71 år (och 243 dagar)

Födelsedag

30 oktober (en fredag om 122 dagar)

Födelsedatum

1954-10-30 (en lördag för 26 176 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 8 år och 122 dagar (en måndag)

Dieter Gerhard Reinisch är en man på 71 år som bor på Tvärvägen 5 lgh 1701 i Solna. bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Där har han bott i 3 år och 106 dagar sedan han flyttade in den 16 mars 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Dieter Gerhards postnummer, 169 36, är medelinkomsten 516 023 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,30 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Dieter Gerhard och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Solna där Dieter Gerhard ingår. Dieter Gerhards lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.

Dieter Gerhard bor tillsammans med Åse Ording Reinisch. Hon är en 71 årig kvinna som flyttade in den 16 mars 2023 och har bott där totalt 3 år och 106 dagar. Han är gift med Åse Ording Reinisch .

På Dieter Gerhards nästa födelsedag fyller han 72 år. Den inträffar om 122 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 8 år och 122 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 86 dagar.

Namnet Gerhard är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’spjut’ och ’hård’'.

Dieter Gerhard har 2 bolagsengagemang ( WEN Consulting Group AB och DMA Photographic Handelsbolag ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dieter Gerhard i Sverige Dieter Morud Haak i Lidköping, Gerhard Stenlund i Umeå och Gerhard Karlström i Huskvarna.

Informationen om Dieter Gerhard kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Dieter Gerhard Reinisch