7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Lars-Göran Sonemar
Årsinkomst: Kolla Lars-Görans lön anonymt
Personnummer: 19541208-
Ålder: 71 år
Födelsedag: 8 december 1954
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Lars-Göran Sonemar
Förnamn: Lars-Göran
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Sonemar
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-07-01
Gatuadress: Smörblomsgatan 2 A bv
Postnummer: 511 64
Postort: Skene
Distrikt: Örby-Skene
Församling: Örby-Skene församling (146303)
Kommun: Mark (1463)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Lars-Göran Sonemar är 71 år gammal och bor på Smörblomsgatan 2 A bv i Skene. Hans bostad är ett radhus på 254 kvm . Där har han bott i 1 år och 4 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2025. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Smörblomsgatan 2 A bv
Registrerat på adressen
511 64 Skene
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 2 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2015-03-23 (11 år) Ägare Lars-Göran Sonemar Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2015-03-23 (11 år) | Lars-Göran Sonemar | Kolla lön direkt | |
|
Födelsedatum 2019-02-20 (7 år) Ägare Lars-Göran Sonemar Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2019-02-20 (7 år) | Lars-Göran Sonemar | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars-Göran kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Göran hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars-Görans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 254 kvm
Byggår: 2021
Bolagsengagemang | 0 st
Lars-Göran har inga bolagsengagemang
Mer om Lars-Göran
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
71 år (och 209 dagar)
Födelsedag
08 december (en tisdag om 156 dagar)
Födelsedatum
1954-12-08 (en onsdag för 26 142 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 8 år och 156 dagar (en fredag)
Lars-Göran Sonemar är 71 år gammal och bor på Smörblomsgatan 2 A bv i Skene. Hans bostad är ett radhus på 254 kvm . Där har han bott i 1 år och 4 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2025. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 511 64, som är Lars-Görans bostadsområde, är medelinkomsten 302 661 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,97 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Mark där Lars-Görans ingår. Lars-Görans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 49.
Lars-Göran delar bostaden med Monika Sonemar, en 68 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 juli 2025 och har bott där totalt 1 år och 4 dagar. Det finns också 2 hundar i bostaden. Lars-Göran är gift med Monika Sonemar .
Lars-Göran har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 156 dagar då han fyller 72 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 8 år och 156 dagar (en fredag).
Lars-Göran har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Göran i Sverige Lars-Göran Söderberg i Örebro, Lars-Göran Palmér i Linköping och Lars-Göran Vadén i Gävle.
Informationen om Lars-Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars-Göran Sonemar
Var bor Lars-Göran?
Hur gammal är Lars-Göran?
Lars-Göran Sonemar är 71 år gammal och föddes den 8 december 1954. Han fyller 72 år den 8 december.
Har Lars-Göran några bolagsengagemang?
Lars-Göran har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lars-Göran några fordon?
Är Lars-Göran gift?
Lars-Göran är gift med Monika Sonemar.
Vilket telefonnummer har Lars-Göran?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars-Göran.
Vilket stjärntecken har Lars-Göran?
Lars-Göran har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Lars-Göran folkbokförd?
Lars-Göran Sonemar är folkbokförd i Mark kommun.
Vilket län tillhör Lars-Göran?
Lars-Göran Sonemar tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Lars-Göran?
Lars-Göran Sonemar tillhör Örby-Skene församling.