7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-23
Knut Örjan Edberg
Årsinkomst: Kolla Örjans lön anonymt
Personnummer: 19541213-
Ålder: 71 år
Födelsedag: 13 december 1954
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 9 juli
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Knut Örjan Edberg
Förnamn: Knut Örjan
Tilltalsnamn: Örjan
Efternamn: Edberg
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1999-08-03
Gatuadress: Ekebacksvägen 28
Postnummer: 429 35
Postort: Kullavik
Församling: Kullaviks församling (138415)
Kommun: Kungsbacka (1384)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Örjan
Örjan Edberg är en 71 årig man och bosatt på Ekebacksvägen 28 i Kullavik. Hans bostad är en villa på 255 kvm . Han flyttade in på adressen den 3 augusti 1999 och har sammanlagt bott där i 26 år och 324 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Örjan
Informationen om Örjan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ekebacksvägen 28
Registrerat på adressen
429 35 Kullavik
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Knut Örjan Edberg (VD) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Knut Örjan Edberg (VD) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Örjan kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Örjan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Örjans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 255 kvm
Byggår: 1996
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot, VD, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0,1 |
Aktiv |
Styrelseledamot, VD, Ordförande | 100% | 2025 | 0 | −0,1 |
Mer om Örjan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
71 år (och 192 dagar)
Födelsedag
13 december (en söndag om 173 dagar)
Födelsedatum
1954-12-13 (en måndag för 26 125 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 8 år och 173 dagar (en onsdag)
Örjan Edberg är en 71 årig man och bosatt på Ekebacksvägen 28 i Kullavik. Hans bostad är en villa på 255 kvm . Han flyttade in på adressen den 3 augusti 1999 och har sammanlagt bott där i 26 år och 324 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Örjans bostadsområde, på postnummer 429 35, är 848 076 kr per år och 1,54 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Örjans ingår. Örjans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.
Örjan bor tillsammans med 2 personer: Guangze Chen , Gunnel Isaksson . Örjan är gift med Gunnel Isaksson .
Örjans nästa födelsedag är om 173 dagar då han fyller 72 år. Hans namnsdag är om 16 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 8 år och 173 dagar (en onsdag).
Namnet Örjan är 'Fornsvensk form av det lågtyska namnet Jurian (ombildning av Georg)'.
Örjan har 1 bolagsengagemang (
Camamilla konsult AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Örjan i Sverige Örjan Ramberg i Stockholm, Örjan Rystedt i Mölnlycke och Örjan Nordlund i Ljusne.
Informationen om Örjan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Örjan Edberg
Var bor Örjan?
Hur gammal är Örjan?
Örjan Edberg är 71 år gammal och föddes den 13 december 1954. Han fyller 72 år den 13 december.
Har Örjan några bolagsengagemang?
Örjan har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Camamilla konsult AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Örjan några fordon?
Är Örjan gift?
Örjan är gift med Gunnel Isaksson.
Vilket telefonnummer har Örjan?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Örjan.
Vilket stjärntecken har Örjan?
Örjan har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Örjan folkbokförd?
Örjan Edberg är folkbokförd i Kungsbacka kommun.
Vilket län tillhör Örjan?
Örjan Edberg tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Örjan?
Örjan Edberg tillhör Kullaviks församling.