7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Leif Erwin Wilhelm Moltzer

Årsinkomst: Kolla Leifs lön anonymt

Personnummer: 19541217- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 71 år

Födelsedag: 17 december 1954

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 juni

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Leif Erwin Wilhelm Moltzer

Förnamn: Leif Erwin Wilhelm

Tilltalsnamn: Leif

Efternamn: Moltzer

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1994-09-15

Gatuadress: Kalvhagsvändan 3

Postnummer: 139 54

Postort: Värmdö

Församling: Värmdö församling (012001)

Kommun: Värmdö (0120)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Leif

Leif Moltzer är 71 år gammal och bor på Kalvhagsvändan 3 i Värmdö. Hans bostad är en villa på 60 kvm . Där har han bott i 31 år och 298 dagar sedan han flyttade in den 15 september 1994. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Leif

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leif Moltzer?

Vad tjänar Leif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Leifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kalvhagsvändan 3

Latitud: 59.342713   |   Longitud: 18.595726

Registrerat på adressen


Kalvhagsvändan 3
139 54 Värmdö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leifs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 60 kvm

Byggår: 1945

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Leif har inga bolagsengagemang


Mer om Leif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

71 år (och 205 dagar)

Födelsedag

17 december (en torsdag om 160 dagar)

Födelsedatum

1954-12-17 (en fredag för 26 138 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 8 år och 160 dagar (en söndag)

Leif Moltzer är 71 år gammal och bor på Kalvhagsvändan 3 i Värmdö. Hans bostad är en villa på 60 kvm . Där har han bott i 31 år och 298 dagar sedan han flyttade in den 15 september 1994. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 139 54, som är Leifs bostadsområde, är medelinkomsten 490 159 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,71 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Värmdö där Leifs ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 94.

Leif delar bostaden med Britt-Marie Karlsson, en 76 årig kvinna. Hon flyttade in den 18 juni 1994 och har bott där totalt 32 år och 22 dagar. Leif är gift med Britt-Marie Karlsson .

Leif har namnsdag om 355 dagar och nästa födelsedag inträffar om 160 dagar då han fyller 72 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 8 år och 160 dagar (en söndag).

Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.

Leif har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leif i Sverige Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leif Moltzer