7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Anders Ragnar Brolin
Årsinkomst: Kolla Anders Ragnars lön anonymt
Personnummer: 19550112-
Ålder: 71 år
Födelsedag: 12 januari 1955
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 30 november
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Anders Ragnar Brolin
Förnamn: Anders Ragnar
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Brolin
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1955-01-12
Gatuadress: Enköping Kävra 12
Postnummer: 745 95
Postort: Enköping
Församling: Enköpings församling (038101)
Kommun: Enköping (0381)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Anders Ragnar Brolin är 71 år och bosatt på Enköping Kävra 12 i Enköping. Han bor i ett lantbruk på 200 kvm . Där har han bott i 71 år och 168 dagar sedan han flyttade in den 12 januari 1955. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Enköping Kävra 12
Registrerat på adressen
745 95 Enköping
Telefonnummer
Företag på adressen | 3 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Anton Erik Brolin (VD) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Anton Erik Brolin (VD) | Kolla lön direkt |
|
Ansvarig Lön |
Aktiv | ||
|
Ansvarig Anders Ragnar Brolin (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Anders Ragnar Brolin (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2002-12-15 (23 år) Ägare Lena Brolin Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2002-12-15 (23 år) | Lena Brolin | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anders Ragnar kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anders Ragnar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Anders Ragnars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 200 kvm
Byggår: 1929
Bolagsengagemang | 3 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 | ||||
|
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 14,7 Vinst (MSEK) 1,6 |
Aktiv |
Styrelseledamot, Ordförande | 100% | 2024 | 14,7 | 1,6 | |
|
Befattning Revisor Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Revisor | 0 |
Mer om Anders Ragnar
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
71 år (och 168 dagar)
Födelsedag
12 januari (en tisdag om 197 dagar)
Födelsedatum
1955-01-12 (en onsdag för 26 101 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 8 år och 197 dagar (en fredag)
Anders Ragnar Brolin är 71 år och bosatt på Enköping Kävra 12 i Enköping. Han bor i ett lantbruk på 200 kvm . Där har han bott i 71 år och 168 dagar sedan han flyttade in den 12 januari 1955. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 745 95, är medelinkomsten 492 459 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,71 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Enköping där Anders Ragnar ingår. Anders Ragnars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 53.
Anders Ragnar bor tillsammans med Lena Brolin. Hon har bott på Enköping Kävra 12 i totalt 30 år och 89 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 april 1996. Det finns även en hund på Anders Ragnars adress som han inte är ägare till. Han är gift med Lena Brolin .
Anders Ragnar fyller 72 år om 197 dagar och har namnsdag om 154 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 8 år och 197 dagar (en fredag).
Namnet Anders är 'Svensk form av Andreas'.
Anders Ragnar har 3 bolagsengagemang (
BROLIN, ANDERS RAGNAR
,
Anders Brolin Aktiebolag
och
Säfsta Ekologiska Förskola ek. för.
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anders Ragnar i Sverige Anders Harting i Lidingö, Ragnar Skanåker i Munka-Ljungby och Ragnar Ang i Nödinge.
Informationen om Anders Ragnar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anders Ragnar Brolin
Var bor Anders Ragnar?
Hur gammal är Anders Ragnar?
Anders Ragnar Brolin är 71 år gammal och föddes den 12 januari 1955. Han fyller 72 år den 12 januari.
Har Anders Ragnar några bolagsengagemang?
Anders Ragnar har 3 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat BROLIN, ANDERS RAGNAR , Anders Brolin Aktiebolag och Säfsta Ekologiska Förskola ek. för. . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Anders Ragnar några fordon?
Är Anders Ragnar gift?
Anders Ragnar är gift med Lena Brolin.
Vilket telefonnummer har Anders Ragnar?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anders Ragnar.
Vilket stjärntecken har Anders Ragnar?
Anders Ragnar har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Anders Ragnar folkbokförd?
Anders Ragnar Brolin är folkbokförd i Enköping kommun.
Vilket län tillhör Anders Ragnar?
Anders Ragnar Brolin tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Anders Ragnar?
Anders Ragnar Brolin tillhör Enköpings församling.