7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Ingrid Margareta Frånlund
Årsinkomst: Kolla Ingrid Margaretas lön anonymt
Personnummer: 19550119-
Ålder: 71 år
Födelsedag: 19 januari 1955
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 9 oktober
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Ingrid Margareta Frånlund
Förnamn: Ingrid Margareta
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Frånlund
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1977-04-13
Gatuadress: Ulvvik 179
Postnummer: 871 95
Postort: Älandsbro
Distrikt: Säbrå
Församling: Säbrå församling (228006)
Kommun: Härnösand (2280)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ingrid Margareta Frånlund är en kvinna på 71 år som bor på Ulvvik 179 i Älandsbro. bostad är ett lantbruk på 127 kvm . Där har hon bott i 49 år och 83 dagar sedan hon flyttade in den 13 april 1977. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ulvvik 179
Registrerat på adressen
871 95 Älandsbro
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Ingrid Margareta Frånlund (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Ingrid Margareta Frånlund (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ingrid Margareta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ingrid Margareta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ingrid Margaretas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 127 kvm
Byggår: 1945
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Ingrid Margareta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
71 år (och 167 dagar)
Födelsedag
19 januari (en tisdag om 198 dagar)
Födelsedatum
1955-01-19 (en onsdag för 26 100 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 8 år och 198 dagar (en fredag)
Ingrid Margareta Frånlund är en kvinna på 71 år som bor på Ulvvik 179 i Älandsbro. bostad är ett lantbruk på 127 kvm . Där har hon bott i 49 år och 83 dagar sedan hon flyttade in den 13 april 1977. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Ingrid Margaretas postnummer, 871 95, är medelinkomsten 356 522 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,28 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ingrid Margareta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Härnösand där Ingrid Margareta ingår. Ingrid Margaretas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 58.
Ingrid Margareta bor tillsammans med Östen Bäckström. Han är en 74 årig man som flyttade in den 2 april 2001 och har bott där totalt 25 år och 94 dagar. Hon är inte gift.
På Ingrid Margaretas nästa födelsedag fyller hon 72 år. Den inträffar om 198 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 8 år och 198 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 96 dagar.
Namnet Ingrid är 'Nordiskt namn, sammansatt av gudanamnet Ing och adjektivet frid ’skön’'.
Ingrid Margareta har 1 bolagsengagemang (
Frånlund, Ingrid Margareta
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ingrid Margareta i Sverige Ingrid Eronn i Knivsta, Margareta Grääs i Kalmar och Margareta Porseryd i Sollerön.
Informationen om Ingrid Margareta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ingrid Margareta Frånlund
Var bor Ingrid Margareta?
Hur gammal är Ingrid Margareta?
Ingrid Margareta Frånlund är 71 år gammal och föddes den 19 januari 1955. Hon fyller 72 år den 19 januari.
Har Ingrid Margareta några bolagsengagemang?
Ingrid Margareta har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Frånlund, Ingrid Margareta . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Ingrid Margareta några fordon?
Är Ingrid Margareta gift?
Ingrid Margareta är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ingrid Margareta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ingrid Margareta.
Vilket stjärntecken har Ingrid Margareta?
Ingrid Margareta har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Ingrid Margareta folkbokförd?
Ingrid Margareta Frånlund är folkbokförd i Härnösand kommun.
Vilket län tillhör Ingrid Margareta?
Ingrid Margareta Frånlund tillhör Västernorrland.
Vilken församling tillhör Ingrid Margareta?
Ingrid Margareta Frånlund tillhör Säbrå församling.