7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-15

Carl Gustin Arkmo

Årsinkomst: Kolla Carl Gustins lön anonymt

Personnummer: 19550220- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 71 år

Födelsedag: 20 februari 1955

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Carl Gustin Arkmo

Förnamn: Carl Gustin

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Arkmo

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-10-24

Gatuadress: Frödings väg 2 lgh 1301

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 723 34

Postort: Västerås

Distrikt: Badelunda

Församling: Västerås Badelunda församling (198003)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Carl Gustin Arkmo är en man på 71 år som bor på Frödings väg 2 lgh 1301 i Västerås. bostad är en lägenhet med 4 rum på 111 kvm . Där har han bott i 9 år och 234 dagar sedan han flyttade in den 24 oktober 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl Gustin Arkmo?

Vad tjänar Carl Gustin?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carl Gustins
Kreditstatus?

Nyfiken på Carl Gustins Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Frödings väg 2 lgh 1301

Latitud: 59.616719   |   Longitud: 16.570767

Registrerat på adressen


Frödings väg 2 lgh 1301
723 34 Västerås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl Gustin kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl Gustin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carl Gustins bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 111 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2003

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Tivoli Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, Ordförande 0

Mer om Carl Gustin


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

71 år (och 115 dagar)

Födelsedag

20 februari (en lördag om 250 dagar)

Födelsedatum

1955-02-20 (en söndag för 26 048 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 8 år och 250 dagar (en tisdag)

Carl Gustin Arkmo är en man på 71 år som bor på Frödings väg 2 lgh 1301 i Västerås. bostad är en lägenhet med 4 rum på 111 kvm . Där har han bott i 9 år och 234 dagar sedan han flyttade in den 24 oktober 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Carl Gustins postnummer, 723 34, är medelinkomsten 417 575 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,75 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Carl Gustin och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Carl Gustin ingår. Carl Gustins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 120.

Carl Gustin bor tillsammans med Anita Viola Arkmo. Hon är en 69 årig kvinna som flyttade in den 24 oktober 2016 och har bott där totalt 9 år och 234 dagar. Han är gift med Anita Viola Arkmo .

På Carl Gustins nästa födelsedag fyller han 72 år. Den inträffar om 250 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 8 år och 250 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 200 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Carl Gustin har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Tivoli ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl Gustin i Sverige Carl Bennet i Västra Frölunda, Gustin Norling i Gävle och Gustin Wegat i Ulricehamn.

Informationen om Carl Gustin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.