7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-19
Layla Farah
Årsinkomst: Kolla Laylas lön anonymt
Personnummer: 19550305-
Ålder: 71 år
Födelsedag: 5 mars 1955
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Layla Farah
Förnamn: Layla
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Farah
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2003-11-20
Gatuadress: Madbäcksvägen 24
Postnummer: 426 53
Postort: Västra Frölunda
Distrikt: Älvsborg
Församling: Älvsborgs församling (148023)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Layla Farah är en 71 årig kvinna bosatt i Göteborg kommun. Hon bor i en villa på 175 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 22 år och 241 dagar sedan 20 november 2003. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Madbäcksvägen 24
Registrerat på adressen
426 53 Västra Frölunda
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Layla kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Layla hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Laylas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 175 kvm
Byggår: 1970
Bolagsengagemang | 0 st
Layla har inga bolagsengagemang
Mer om Layla
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
71 år (och 136 dagar)
Födelsedag
05 mars (en fredag om 229 dagar)
Födelsedatum
1955-03-05 (en lördag för 26 069 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 8 år och 229 dagar (en måndag)
Layla Farah är en 71 årig kvinna bosatt i Göteborg kommun. Hon bor i en villa på 175 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 22 år och 241 dagar sedan 20 november 2003. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Laylas bostadsområde, på postnummer 426 53, har 0,70 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 537 752 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Laylas ingår. Laylas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 127.
Layla bor tillsammans med en 69 årig man vid namn Nayef Farah. Han registrerades på adressen den 20 november 2003, och har bott där totalt 22 år och 241 dagar. Hon är gift med Nayef Farah .
Vill du fira Laylas födelsedag ska du gratulera henne om 229 dagar då hon fyller 72 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 166 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 8 år och 229 dagar (en måndag).
Layla har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Layla i Sverige det senaste kvartalet är Layla Mohamoud i Jönköping, Layla Mohamed i Spånga och Layla Abdi i Örebro.
Informationen om Layla kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Layla Farah
Var bor Layla?
Hur gammal är Layla?
Layla Farah är 71 år gammal och föddes den 5 mars 1955. Hon fyller 72 år den 5 mars.
Har Layla några bolagsengagemang?
Layla har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Layla några fordon?
Är Layla gift?
Layla är gift med Nayef Farah.
Vilket telefonnummer har Layla?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Layla.
Vilket stjärntecken har Layla?
Layla har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Layla folkbokförd?
Layla Farah är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Layla?
Layla Farah tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Layla?
Layla Farah tillhör Älvsborgs församling.