7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Kjell Harald Holgersson

Årsinkomst: Kolla Kjell Haralds lön anonymt

Personnummer: 19550314- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 71 år

Födelsedag: 14 mars 1955

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 8 juli

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Kjell Harald Holgersson

Förnamn: Kjell Harald

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Holgersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1955-03-14

Gatuadress: Bingavägen 12

Postnummer: 373 72

Postort: Jämjö

Distrikt: Jämjö

Församling: Jämjö församling (108009)

Kommun: Karlskrona (1080)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Kjell Harald Holgersson är en 71 årig man och bosatt på Bingavägen 12 i Jämjö. Han flyttade in på adressen den 14 mars 1955 och har sammanlagt bott där i 71 år och 110 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kjell Harald Holgersson?

Vad tjänar Kjell Harald?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kjell Haralds
Kreditstatus?

Nyfiken på Kjell Haralds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bingavägen 12

Latitud: 56.179044   |   Longitud: 15.834684

Registrerat på adressen


Bingavägen 12
373 72 Jämjö

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
HOLGERSSON, KJELL HARALD Status Aktiv
Ansvarig Kjell Harald Holgersson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Kjell Harald Holgersson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kjell Harald kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kjell Harald hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
HOLGERSSON, KJELL HARALD Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Kjell Harald


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

71 år (och 110 dagar)

Födelsedag

14 mars (en söndag om 255 dagar)

Födelsedatum

1955-03-14 (en måndag för 26 043 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 8 år och 255 dagar (en onsdag)

Kjell Harald Holgersson är en 71 årig man och bosatt på Bingavägen 12 i Jämjö. Han flyttade in på adressen den 14 mars 1955 och har sammanlagt bott där i 71 år och 110 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Kjell Haralds bostadsområde, på postnummer 373 72, är 372 103 kr per år och 2,63 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskrona där Kjell Haralds ingår. Kjell Haralds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 142.

Förutom Kjell Harald bor också Annelie Holgersson på adressen. Där har hon bott i 48 år och 17 dagar sedan hon först registrerades där den 15 juni 1978. Kjell Harald är gift med Annelie Holgersson .

Kjell Haralds nästa födelsedag är om 255 dagar då han fyller 72 år. Hans namnsdag är om 6 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 8 år och 255 dagar (en onsdag).

Namnet Kjell är 'Nordiskt namn, yngre form av Kettil ’hjälm’ (samma ord som kittel)'.

Kjell Harald har 1 bolagsengagemang ( HOLGERSSON, KJELL HARALD ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kjell Harald i Sverige Harald Treutiger i Göteborg, Kjell Bergkvist i Stockholm och Kjell Carlsson i Falun.

Informationen om Kjell Harald kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kjell Harald Holgersson