7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Lars Roger Andersson
Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt
Personnummer: 19550320-
Ålder: 71 år
Födelsedag: 20 mars 1955
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 juni
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Lars Roger Andersson
Förnamn: Lars Roger
Tilltalsnamn: Roger
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2012-04-26
Gatuadress: Hökbursvägen 9
Postnummer: 147 42
Postort: Tumba
Distrikt: Tumba
Församling: Botkyrka församling (012701)
Kommun: Botkyrka (0127)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Roger
Roger Andersson är en man på 71 år som bor på Hökbursvägen 9 i Tumba. Rogers bostad är en villa på 125 kvm . Där har han bott i 14 år och 59 dagar sedan han flyttade in den 26 april 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hökbursvägen 9
Registrerat på adressen
147 42 Tumba
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2007-04-09 (19 år) Ägare Maria Sverker Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2007-04-09 (19 år) | Maria Sverker | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Roger kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rogers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 125 kvm
Byggår: 1964
Bolagsengagemang | 0 st
Roger har inga bolagsengagemang
Mer om Roger
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
71 år (och 96 dagar)
Födelsedag
20 mars (en lördag om 269 dagar)
Födelsedatum
1955-03-20 (en söndag för 26 029 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 8 år och 269 dagar (en tisdag)
Roger Andersson är en man på 71 år som bor på Hökbursvägen 9 i Tumba. Rogers bostad är en villa på 125 kvm . Där har han bott i 14 år och 59 dagar sedan han flyttade in den 26 april 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Rogers postnummer, 147 42, är medelinkomsten 310 215 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,64 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Roger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Roger ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 166.
Roger bor tillsammans med 2 personer: Ted Zetterqvist , Maria Sverker . På adressen finns en hund (som Roger inte är ägare till). Han är gift med Maria Sverker .
På Rogers nästa födelsedag fyller han 72 år. Den inträffar om 269 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 8 år och 269 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 343 dagar.
Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.
Roger har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Roger Andersson
Var bor Roger?
Hur gammal är Roger?
Roger Andersson är 71 år gammal och föddes den 20 mars 1955. Han fyller 72 år den 20 mars.
Har Roger några bolagsengagemang?
Roger har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Roger några fordon?
Är Roger gift?
Roger är gift med Maria Sverker.
Vilket telefonnummer har Roger?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Roger.
Vilket stjärntecken har Roger?
Roger har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Roger folkbokförd?
Roger Andersson är folkbokförd i Botkyrka kommun.
Vilket län tillhör Roger?
Roger Andersson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Roger?
Roger Andersson tillhör Botkyrka församling.