7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Ahlam Al-Harooni

Årsinkomst: Kolla Ahlams lön anonymt

Personnummer: 19550408- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 71 år

Födelsedag: 8 april 1955

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Ahlam Al-Harooni

Förnamn: Ahlam

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al-Harooni

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-05-01

Gatuadress: Södra Stenbocksgatan 110 lgh 1401

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 252 44

Postort: Helsingborg

Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ahlam Al-Harooni är 71 år gammal och bor på Södra Stenbocksgatan 110 lgh 1401 i Helsingborg. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har hon bott i 3 år och 56 dagar sedan hon flyttade in den 1 maj 2023. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ahlam Al-Harooni?

Vad tjänar Ahlam?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ahlams
Kreditstatus?

Nyfiken på Ahlams Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Södra Stenbocksgatan 110 lgh 1401

Latitud: 56.042516   |   Longitud: 12.709709

Registrerat på adressen


Södra Stenbocksgatan 110 lgh 1401
252 44 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ahlam kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ahlam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ahlams bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 78 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1938

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Forma Transport AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Ahlam


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

71 år (och 79 dagar)

Födelsedag

08 april (en torsdag om 286 dagar)

Födelsedatum

1955-04-08 (en fredag för 26 012 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 8 år och 286 dagar (en söndag)

Ahlam Al-Harooni är 71 år gammal och bor på Södra Stenbocksgatan 110 lgh 1401 i Helsingborg. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har hon bott i 3 år och 56 dagar sedan hon flyttade in den 1 maj 2023. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 252 44, som är Ahlams bostadsområde, är medelinkomsten 222 118 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 15,40 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Ahlams ingår. Ahlams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 56.

Ahlam delar bostaden med Faisal Al-Dalli, en 77 årig man. Han flyttade in den 19 januari 2024 och har bott där totalt 2 år och 158 dagar. Ahlam är inte gift.

Ahlam har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 189 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 286 dagar då hon fyller 72 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 8 år och 286 dagar (en söndag).

Ahlam har 1 bolagsengagemang ( Forma Transport AB ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ahlam i Sverige Ahlam Husen i Tumba, Ahlam Abdikarim Ali i Göteborg och Ahlam Shaaya i Bromma.

Informationen om Ahlam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ahlam Al-Harooni