7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-19

Rune Lennart Bertilsson

Årsinkomst: Kolla Lennarts lön anonymt

Personnummer: 19550409- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 71 år

Födelsedag: 9 april 1955

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Rune Lennart Bertilsson

Förnamn: Rune Lennart

Tilltalsnamn: Lennart

Efternamn: Bertilsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-03-18

Gatuadress: Mellangårdsvägen 16

Postnummer: 563 93

Postort: Gränna

Distrikt: Ölmstad

Församling: Skärstad-Ölmstads församling (068010)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lennart

Lennart Bertilsson är en man på 71 år som bor på Mellangårdsvägen 16 i Gränna. Där har han bott i 7 år och 93 dagar sedan han flyttade in den 18 mars 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lennart

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lennart Bertilsson?

Vad tjänar Lennart?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lennarts
Kreditstatus?

Nyfiken på Lennarts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Mellangårdsvägen 16

Latitud: 57.923802   |   Longitud: 14.403223

Registrerat på adressen


Mellangårdsvägen 16
563 93 Gränna

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Bertilsson, Lennart Status Aktiv
Ansvarig Rune Lennart Bertilsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Rune Lennart Bertilsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-12-09 (5 år) Ägare Maria Bertilsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-12-09 (5 år) Maria Bertilsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bertilsson, Lennart Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Lennart


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

71 år (och 71 dagar)

Födelsedag

09 april (en fredag om 294 dagar)

Födelsedatum

1955-04-09 (en lördag för 26 004 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 8 år och 294 dagar (en måndag)

Lennart Bertilsson är en man på 71 år som bor på Mellangårdsvägen 16 i Gränna. Där har han bott i 7 år och 93 dagar sedan han flyttade in den 18 mars 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lennarts postnummer, 563 93, är medelinkomsten 403 329 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,57 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Lennart ingår. Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 294.

Lennart bor tillsammans med Maria Bertilsson. Hon är en 67 årig kvinna som flyttade in den 18 mars 2019 och har bott där totalt 7 år och 93 dagar. På adressen finns en hund (som Lennart inte är ägare till). Han är gift med Maria Bertilsson .

På Lennarts nästa födelsedag fyller han 72 år. Den inträffar om 294 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 8 år och 294 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 101 dagar.

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Lennart har 1 bolagsengagemang ( Bertilsson, Lennart ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lennart Bertilsson