7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Olov Lennart Lärka

Årsinkomst: Kolla Lennarts lön anonymt

Personnummer: 19550420- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 71 år

Födelsedag: 20 april 1955

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Olov Lennart Lärka

Förnamn: Olov Lennart

Tilltalsnamn: Lennart

Efternamn: Lärka

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1996-09-02

Gatuadress: Rännarhedsvägen 11

Postnummer: 785 30

Postort: Gagnef

Distrikt: Gagnef

Församling: Gagnefs församling (202602)

Kommun: Gagnef (2026)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lennart

Lennart Lärka är en man på 71 år som bor på Rännarhedsvägen 11 i Gagnef. Lennarts bostad är en villa på 123 kvm . Där har han bott i 29 år och 303 dagar sedan han flyttade in den 2 september 1996. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lennart

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lennart Lärka?

Vad tjänar Lennart?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lennarts
Kreditstatus?

Nyfiken på Lennarts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rännarhedsvägen 11

Latitud: 60.596128   |   Longitud: 15.069774

Registrerat på adressen


Rännarhedsvägen 11
785 30 Gagnef

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Lärka, Lennart Status Aktiv
Ansvarig Olov Lennart Lärka (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Olov Lennart Lärka (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
DREVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2017-04-10 (9 år) Ägare Lennart Lärka Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2017-04-10 (9 år) Lennart Lärka Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lennarts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 123 kvm

Byggår: 1956

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Lärka, Lennart Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Lennart


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

71 år (och 73 dagar)

Födelsedag

20 april (en tisdag om 292 dagar)

Födelsedatum

1955-04-20 (en onsdag för 26 006 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 8 år och 292 dagar (en fredag)

Lennart Lärka är en man på 71 år som bor på Rännarhedsvägen 11 i Gagnef. Lennarts bostad är en villa på 123 kvm . Där har han bott i 29 år och 303 dagar sedan han flyttade in den 2 september 1996. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lennarts postnummer, 785 30, är medelinkomsten 376 028 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,96 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Gagnef där Lennart ingår. Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Lennart bor tillsammans med Susanne Behning. Hon är en 66 årig kvinna som flyttade in den 25 september 1997 och har bott där totalt 28 år och 280 dagar. På adressen finns en hund (som Lennart är ägare till). Han är gift med Susanne Behning .

På Lennarts nästa födelsedag fyller han 72 år. Den inträffar om 292 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 8 år och 292 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 88 dagar.

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Lennart har 1 bolagsengagemang ( Lärka, Lennart ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lennart Lärka