7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Elsa Birgitta Linge
Årsinkomst: Kolla Birgittas lön anonymt
Personnummer: 19550530-
Ålder: 71 år
Födelsedag: 30 maj 1955
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 7 oktober
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Elsa Birgitta Linge
Förnamn: Elsa Birgitta
Tilltalsnamn: Birgitta
Efternamn: Linge
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2014-07-01
Gatuadress: Brandsbol Haglyckan 1
Postnummer: 671 97
Postort: Glava
Distrikt: Glava
Församling: Älgå-Glava församling (178409)
Kommun: Arvika (1784)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Birgitta
Birgitta Linge är en kvinna på 71 år som bor på Brandsbol Haglyckan 1 i Glava. Birgittas bostad är ett lantbruk på 140 kvm . Där har hon bott i 11 år och 349 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2014. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Birgitta
Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Brandsbol Haglyckan 1
Registrerat på adressen
671 97 Glava
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Birgitta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Birgitta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Birgittas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 140 kvm
Byggår: 1932
Bolagsengagemang | 0 st
Birgitta har inga bolagsengagemang
Mer om Birgitta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
71 år (och 16 dagar)
Födelsedag
30 maj (en söndag om 349 dagar)
Födelsedatum
1955-05-30 (en måndag för 25 949 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 8 år och 349 dagar (en onsdag)
Birgitta Linge är en kvinna på 71 år som bor på Brandsbol Haglyckan 1 i Glava. Birgittas bostad är ett lantbruk på 140 kvm . Där har hon bott i 11 år och 349 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 2014. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Birgittas postnummer, 671 97, är medelinkomsten 301 443 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,18 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Birgitta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Arvika där Birgitta ingår. Birgittas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 61.
Birgitta bor tillsammans med Allen Hunt. Han är en 70 årig man som flyttade in den 1 juli 2014 och har bott där totalt 11 år och 349 dagar. Hon är inte gift.
På Birgittas nästa födelsedag fyller hon 72 år. Den inträffar om 349 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 8 år och 349 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 114 dagar.
Namnet Birgitta är 'Nordisk ombildning av ett keltiskt namn med bet. ’den höga’'.
Birgitta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Birgitta i Sverige Birgitta Selstig Nilsson i Oxelösund, Birgitta Falk Ulfbåge i Ljusterö och Birgitta Söndergaard i Stockholm.
Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.