7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-27
Zeljko Bokulic
Årsinkomst: Kolla Zeljkos lön anonymt
Personnummer: 19550621-
Ålder: 71 år
Födelsedag: 21 juni 1955
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Zeljko Bokulic
Förnamn: Zeljko
Tilltalsnamn: Zeljko
Efternamn: Bokulic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1986-08-28
Gatuadress: Fågelstavägen 36 lgh 1302
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 124 33
Postort: Bandhagen
Församling: Vantörs församling (018023)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Zeljko
Zeljko Bokulic är 71 år och bosatt på Fågelstavägen 36 lgh 1302 i Bandhagen. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har han bott i 39 år och 333 dagar sedan han flyttade in den 28 augusti 1986. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Zeljko
Informationen om Zeljko kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Fågelstavägen 36 lgh 1302
Registrerat på adressen
124 33 Bandhagen
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Zeljko kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Zeljko hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Zeljkos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 74 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1953
Bolagsengagemang | 0 st
Zeljko har inga bolagsengagemang
Mer om Zeljko
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
71 år (och 36 dagar)
Födelsedag
21 juni (en måndag om 329 dagar)
Födelsedatum
1955-06-21 (en tisdag för 25 969 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 8 år och 329 dagar (en torsdag)
Zeljko Bokulic är 71 år och bosatt på Fågelstavägen 36 lgh 1302 i Bandhagen. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har han bott i 39 år och 333 dagar sedan han flyttade in den 28 augusti 1986. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 124 33, är medelinkomsten 367 701 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,28 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Zeljko ingår. Zeljkos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 155.
Zeljko bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
Zeljko fyller 72 år om 329 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 158 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 8 år och 329 dagar (en torsdag).
Zeljko har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Zeljko i Sverige Zeljko Bajic i Eskilstuna, Zeljko Vujicic i Finspång och Zeljko Matos i Värnamo.
Informationen om Zeljko kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Zeljko Bokulic
Var bor Zeljko?
Hur gammal är Zeljko?
Zeljko Bokulic är 71 år gammal och föddes den 21 juni 1955. Han fyller 72 år den 21 juni.
Har Zeljko några bolagsengagemang?
Zeljko har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Zeljko några fordon?
Är Zeljko gift?
Zeljko är inte gift.
Vilket telefonnummer har Zeljko?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Zeljko.
Vilket stjärntecken har Zeljko?
Zeljko har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Zeljko folkbokförd?
Zeljko Bokulic är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Zeljko?
Zeljko Bokulic tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Zeljko?
Zeljko Bokulic tillhör Vantörs församling.