7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Sune Åke Holger Johansson

Årsinkomst: Kolla Sunes lön anonymt

Personnummer: 19550628- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 71 år

Födelsedag: 28 juni 1955

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 november

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Sune Åke Holger Johansson

Förnamn: Sune Åke Holger

Tilltalsnamn: Sune

Efternamn: Johansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2008-03-01

Gatuadress: Söbben 250

Postnummer: 473 91

Postort: Henån

Församling: Torps församling (142106)

Kommun: Orust (1421)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sune

Sune Johansson är 71 år gammal och bor på Söbben 250 i Henån. Hans bostad är en villa på 125 kvm . Där har han bott i 18 år och 119 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2008. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sune

Informationen om Sune kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sune Johansson?

Vad tjänar Sune?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sunes
Kreditstatus?

Nyfiken på Sunes Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Söbben 250

Latitud: 58.266045   |   Longitud: 11.688431

Registrerat på adressen


Söbben 250
473 91 Henån

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sune kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sune hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sunes bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 125 kvm

Byggår: 1940

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sune har inga bolagsengagemang


Mer om Sune


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

71 år

Födelsedag

28 juni (idag)

Födelsedatum

1955-06-28 (en tisdag för 25 933 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år (en torsdag)

Sune Johansson är 71 år gammal och bor på Söbben 250 i Henån. Hans bostad är en villa på 125 kvm . Där har han bott i 18 år och 119 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2008. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 473 91, som är Sunes bostadsområde, är medelinkomsten 421 023 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,53 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Orust där Sunes ingår. Sunes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.

Sune delar bostaden med Åsa Olsson, en 65 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 mars 2008 och har bott där totalt 18 år och 119 dagar. Sune är inte gift.

Sune har namnsdag om 154 dagar och nästa födelsedag inträffar idag då han fyller 71 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år (en torsdag).

Namnet Sune är 'Fornsvenskt namn, bildat av sun ’son’'.

Sune har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sune i Sverige Sune Jerre i Kvidinge, Sune Lundqvist i Bollebygd och Sune Olknuts i Mockfjärd.

Informationen om Sune kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sune Johansson