Adress:
Sturåkersvägen 4785 63 Sifferbo
Fordonsinnehav:
Skatteverket har nu godkänt alla svenskars deklarationer för 2020 och alla Lönekollar är nu uppdaterade!
Om Lars
I Gagnef, som är Lars Jonssons hemkommun, finns det 69 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 785 63 är 2,8 % och medelinkomsten är 308 260 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta postnummer... Läs mer
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Personuppgifter

Namnregistrering
- Personnamn
- Lars Jonsson
- Förnamn
- Lars Arne
- Tilltalsnamn
- Lars
- Efternamn
- Jonsson
- Mellannamn
- Finns ej registrerat
Folkbokföring
- Gatuadress
- Sturåkersvägen 4
- Postnummer
- 785 63
- Postort
- Sifferbo
- Församling
- Gagnefs församling (202602)
- Kommun
-
Gagnef (2026)
- Län
- Dalarna (20)
Särskild adress
Personen har ingen särskild adress registrerad
Vad tjänar Lars Jonsson?
Om du vill se vad Lars Jonsson i Gagnefs kommun tjänar kan du beställa Lönekollen för 39 kr. I Lönekollen kan du helt anonymt se vad Lars har för lön samt vad han har för inkomst av kapital. Du kan också se om Lars Jonsson har några tidigare betalningsanmärkningar.
Skatteverket har nu godkänt alla svenskars deklarationer för 2020 och alla Lönekollar är nu uppdaterade!
Se vad Lars Jonsson tjänarNu 199 kr - ordinarie 249 kr

Karta & vägbeskrivning till Sturåkersvägen 4
Registrerat på adressen
785 63 Sifferbo
Summering
Boendeform
Företag
Företagsnamn |
Status |
Ansvarig |
ALM, CHRISTINA , Aktiv | Aktiv | Annbritt Christina Alm (Innehavare) |
Mer information om ALM, CHRISTINA hittar du på Bolagsfakta - Sveriges nya företagssök.
Inkomster & anmärkningar
Lars Arne Jonsson Se anonymt direkt |
Annbritt Christina Alm Se anonymt direkt |
Hundar |
---|
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 1244 hundar registrerade. |
Bolagsengagemang

Lars är verklig huvudman för följande företag:
Mer om Lars
-
Namnsdag
- 10 augusti
-
Stjärntecken
- Kräftan (ej i verkligheten)
-
Ålder
- 65 år (och 243 dagar)
-
Födelsedag
- 7 juli (en onsdag om 122 dagar)
-
Födelsedatum
- 1955-07-07 (en torsdag för 23 985 dagar sedan)
-
Nästa jubileum
- Fyller 70 år om 4 år och 122 dagar (en måndag)
I Gagnef, som är Lars Jonssons hemkommun, finns det 69 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 785 63 är 2,8 % och medelinkomsten är 308 260 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta postnummer uppgår till 68,1 % av männens, medan snittet för hela Sverige är 74,4 %.
Lars Jonsson är folkbokförd i Gagnefs kommun på Sturåkersvägen 4 i postorten Sifferbo. Hans bostad är belägen i Gagnefs församling. Antal mantalsskrivna på adressen är 2 personer, Lars Jonsson (65 år) och Christina Alm (61 år).
När Lars Jonsson såg dagens ljus för första gången var Tage Erlander (Socialdemokraterna) Sveriges statsminister. Det året uppgick vår befolkning till 7 290 112 personer och svenska mästare i fotboll blev Djurgårdens IF. Han föddes på sommaren i stjärntecknet kräfta (Getens år enligt kinesiskt horoskop). Han är 50-talist. Namnet Lars betyder 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'. Hans namnsdag inträffar om 156 dagar och om 122 dagar fyller han 66 år. Han är gift.
Lars har inga bolagsengagemang. På hans adress finns ett bolag registrerat (ALM, CHRISTINA).
Det görs över 100 miljoner personsökningar på Ratsit varje år och de tre mest eftersökta i Gagnefs kommun den senaste månaden är Fredrick Federley, Johnny Persson och Leif Lundgren. Se topplistan över alla mest eftersökta i Gagnefs kommun här. Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Ekström i Bromma, Lars Larsson i Västra Frölunda och Lars Lerin i Hammarö.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Gagnef där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 49.
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Se alla inkomster i Lars kommun.