8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-17

Wilhelm Ratzinger

Årsinkomst: Kolla Wilhelms lön anonymt

Personnummer: 19550714- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 71 år

Födelsedag: 14 juli 1955

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Wilhelm Ratzinger

Förnamn: Wilhelm

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ratzinger

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1995-04-21

Gatuadress: Brännäsvägen 9

Postnummer: 134 66

Postort: Ingarö

Distrikt: Ingarö

Församling: Gustavsberg-Ingarö församling (012006)

Kommun: Värmdö (0120)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Wilhelm Ratzinger är en 71 årig man och bosatt på Brännäsvägen 9 i Ingarö. Hans bostad är en villa på 99 kvm . Han flyttade in på adressen den 21 april 1995 och har sammanlagt bott där i 31 år och 179 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Wilhelm Ratzinger?

Vad tjänar Wilhelm?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Wilhelms
Kreditstatus?

Nyfiken på Wilhelms Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Brännäsvägen 9

Latitud: 59.245695   |   Longitud: 18.515886

Registrerat på adressen


Brännäsvägen 9
134 66 Ingarö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Wilhelm kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Wilhelm hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Wilhelms bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 99 kvm

Byggår: 1980

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Wilhelm har inga bolagsengagemang


Mer om Wilhelm


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

71 år (och 95 dagar)

Födelsedag

14 juli (en onsdag om 270 dagar)

Födelsedatum

1955-07-14 (en torsdag för 26 028 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 8 år och 270 dagar (en lördag)

Wilhelm Ratzinger är en 71 årig man och bosatt på Brännäsvägen 9 i Ingarö. Hans bostad är en villa på 99 kvm . Han flyttade in på adressen den 21 april 1995 och har sammanlagt bott där i 31 år och 179 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Wilhelms bostadsområde, på postnummer 134 66, är 454 377 kr per år och 3,93 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Värmdö där Wilhelms ingår. Wilhelms lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 61.

Förutom Wilhelm bor också Martin Werner på adressen. Där har han bott i 108 dagar sedan han först registrerades där den 1 juli 2026. Wilhelm är inte gift.

Wilhelms nästa födelsedag är om 270 dagar då han fyller 72 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 76 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 8 år och 270 dagar (en lördag).

Wilhelm har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Wilhelm i Sverige Wilhelm Bergfors i Sigtuna, Wilhelm Klingspor i Hällekis och Wilhelm Skole i Göteborg.

Informationen om Wilhelm kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Wilhelm Ratzinger