7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Carl Fredrik Kenneth Eriksson

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19550723- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 23 juli 1955

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juli

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Carl Fredrik Kenneth Eriksson

Förnamn: Carl Fredrik Kenneth

Tilltalsnamn: Kenneth

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1955-07-23

Gatuadress: Östhorja Erlandsgård 1

Postnummer: 331 93

Postort: Värnamo

Församling: Värnamo församling (068301)

Kommun: Värnamo (0683)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kenneth

Kenneth Eriksson är en 70 årig man och bosatt på Östhorja Erlandsgård 1 i Värnamo. Hans bostad är ett lantbruk på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 juli 1955 och har sammanlagt bott där i 70 år och 345 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Eriksson?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Östhorja Erlandsgård 1

Latitud: 57.219363   |   Longitud: 14.111287

Registrerat på adressen


Östhorja Erlandsgård 1
331 93 Värnamo



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1937

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Eriksson, Kenneth Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 345 dagar)

Födelsedag

23 juli (en torsdag om 20 dagar)

Födelsedatum

1955-07-23 (en lördag för 25 913 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 20 dagar (en måndag)

Kenneth Eriksson är en 70 årig man och bosatt på Östhorja Erlandsgård 1 i Värnamo. Hans bostad är ett lantbruk på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 23 juli 1955 och har sammanlagt bott där i 70 år och 345 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Kenneths bostadsområde, på postnummer 331 93, är 449 327 kr per år och 0,73 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Värnamo där Kenneths ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 72.

Förutom Kenneth bor också Ingegerd Eriksson på adressen. Där har hon bott i 48 år och 56 dagar sedan hon först registrerades där den 8 maj 1978. Kenneth är gift med Ingegerd Eriksson .

Kenneths nästa födelsedag är om 20 dagar då han fyller 71 år. Hans namnsdag är om 15 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 20 dagar (en måndag).

Namnet Fredrik är 'Tyskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’härskare’'.

Kenneth har 1 bolagsengagemang ( Eriksson, Kenneth ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Eriksson